adcov.com

Jak dać Hot Rock masaż

Jak dać Hot Rock masaż


Hot Rock masaż zapewnia głęboko relaksujące doświadczenie dla ciała, umysłu i ducha. Masaż ten koncentruje się na węzły chłonne i drenaż płynów. Przenika ciało i rozluźnia mięśnie.

Instrukcje

1 Miejsce skały do garnka z wodą i ciepła do około 140 stopni. Gdy masz usunąć skały z puli, ich temperatura spadnie do 120 stopni.

2 Połóż osoba otrzymująca masaż twarzy w dół na płaskiej powierzchni, z tyłu i dolnej części kręgosłupa narażone na masażu. Ostrożnie stosować olejek do masażu na plecach osoby, rozłożenie go równomiernie i nie za mocno.

3 Za pomocą płaskiego kadzi, usunąć kamienie z podgrzewaną wodą. Umieść mokre kamienie w grubym ręcznikiem, aby je wysuszyć, a następnie delikatnie umieścić kamienie na tyłach obiektu. Upewnij się, że temperatura nie jest zbyt wysoka dla nich. Powinien czuć pocieszające, nie bolesne.

4 Umieść większe kamienie na większych części ciała, takich jak biodra i ramion. Umieść mniejszych kamieni wzdłuż pleców. Przechowywać w miejscu kamienie przez 20 minut lub do czasu tracą ciepło. Zacznij od masażu kończyn górnych. Pobierz kończyny luźne natomiast powrót relaksuje pod kamieniami.

5 Usuwanie kamienia z podstawy szyi. Musisz być ostrożny, ponieważ kamienie spadnie sporadycznie. Można również pracować w tylnej części głowicy w tym czasie.

6 Przesuń w dół do nóg. Zastosuj olejek do masażu w długich, gładkich uderzeń. Użyj kostki podczas masażu wydłużać i rozciągnąć mięśnie.

7 Wyjmij kamienie z tyłu osób badanych jest. Start z cięższych kamieni i zwrócić je do wody. Jak usunąć kamienie, widać miejsca, gdzie mają podgrzewane mięśnie. Ostrożnie stosować więcej oleju masażu. Czy całe plecy, a następnie rozpocząć masaż.

8 Koniec z "uderzeń pożegnalnych". Są to ostatnie pociągnięcia masażu. Pracować przez całą drogę w górę iw dół pleców, a kończy się na szyi i głowy. Powrócić do szyjki kilka razy, jak jest to jeden z najbardziej obciążonych obszarów ciała. Wykończenie z masażem głowy.

Wskazówki:

  • Zawsze oczyścić skały i je zdezynfekować między każdym masażu.