adcov.com

Jak dać chłopcu masaż

Dowiesz się, jak dać mężczyźnie najlepszy masaż kiedykolwiek. Najlepsze jest to, że nie trzeba wychodzić z domu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak dać chłopcu masaż.

Instrukcje

1 masaż jest zawsze relaks po ciężkim dniu w pracy. Aby rozpocząć uzyskać chłopca w relaksujący nastrój po powrocie do domu, aby otrzymać masaż. Świece, przyciemnić światła lub rolety i umieścić na jakiejś relaksującej muzyki. Jazz jest zawsze spokojny i kojący dla ucha. Masz ręczniki w Twojej okolicy w przypadku, że trzeba je później. Zamówienie na wynos na romantyczną kolację, jeśli masz czas. Wouldnâ jesteś € ™ t chce pracować na pusty żołądek, prawda?

2 Kiedy ten chłopak idzie przez drzwi dać mu buziaka w policzek i powiedz mu, że dziś jest jego dzień spa. Jeśli nie masz stół do masażu, który jest w porządku. Wystarczy skorzystać z sofę lub łóżko. To sprawi, komfortową część masażu. Wszyscy musimy improwizować czasem. Pamiętaj, aby wyciszyć wszystkie telefony komórkowe i stacjonarnego. Brak przerwy są potrzebne.

3 Zdejmij koszulę Twój Boya € ™ s oraz pouczyć go o położenie się na brzuchu w dół strefy masażu twarzy i do boku, jeśli dona € ™ t mieć stół do masażu. Teraz jest czas, by stać się kreatywnym. Istnieje kilka typów smarów, które mogą być użyte. Tylko pamiętaj, aby nie dostać smar oparty Zaopatrzenie w wodę, ponieważ staną się lepkie po nałożeniu i suszy. Najlepiej użyć jest olejek do masażu. Można je kupić pachnące lub bezzapachowa wybór, jeśli do Ciebie. Dajesz masaż do swojego mężczyzny, więc być kreatywny. Istnieją pewne, że ciepło, gdy stosuje się do ciała, aby zapobiec mężczyzna z konieczności zimny olej stosuje się do jego pleców.

4 Zastosuj olej do jego pleców. Użyj kwoty, które uważasz za konieczne. Wystarczy upewnić się, że dona € ™ t użycie zbyt wiele tam, gdzie jest spływał ciała. Kilka kropel w Twoich rękach powinno być dobrze. Zacznij od pocierania oliwy na Boya € ™ s niższe wtedy pracować do jego szyi. Za pomocą silnego nacisku. Pozwól mu powiedzieć, czy chce większą presję. Użyj całą rękę w tym wszystkim palce. Istnieje kilka technik, które mogą być stosowane. Szukaj w Internecie na napiwki masażu znaleźć kilka, które są łatwe do zrobienia.

5 Zacznij ugniatanie. Aby wykonać tę technikę masażu na chłopca, zacisnąć pięści i używać go do koła na plecach. Począwszy od połowy kręgosłupa na zewnątrz po obu stronach jego plecami. Kiedy zbliża się mięśnie szyi stosuje mniej jędrność i więcej jędrność podczas masażu ramion i górnej części pleców. Pamiętaj, aby masować mięśnie głębokie. Wykonaj czynności powyższe na 10 do 15 minut. W tym czasie powinien być sen.