adcov.com

Jak czytać Surge test LH

Gdy ty i twój partner próbuje wyobrazić, istotne jest, aby wiedzieć, kiedy owulacja. Najlepszy czas, w rzeczywistości, aby spróbować wyobrazić jest rzeczywiście tuż przed owulacja. W celu określenia, kiedy to czas, to może być korzystne, aby skorzystać z zestawu hormon luteinizujący predykcyjną. Twój hormonu LH tuż przed owulacja, wskazując, że jest to twój najlepszy czas, aby spróbować wyobrazić.

Instrukcje

Instrukcje

1 Umieścić pasek testowy lub kasetę na nieporowatych powierzchni przed odczytaniem wyników. Łazienka blat lub krawędź kubka próbki są dobre sugestie.

2 Poczekaj na wyznaczony czas na polu po zebraniu swoją próbkę przed przeczytaniem pasek testowy lub kasetę. Jeśli czytasz wyniki przed wyznaczonym czasie, może pojawić się fałszywe informacje.

3 Upewnij się, że przewód sterujący wyraźnie pokazuje się. Jeżeli linia kontrolna nie pojawia się aż, lub w ogóle, to nie może się zebrać wystarczającą ilość próbki lub może być uszkodzony test.

4 Porównaj linię testową do linii kontrolnej. W wyniku pozytywnego, linia będzie równa ciemność lub ciemniejszy od linii kontrolnej. Negatywny wynik będzie, jeśli linia testowa jest w mniejszym ciemności niż linia sterowania lub, jeśli nie ma linię testową w ogóle.

5 Wyrzucić pasków testowych po wyznaczony czas się skończył. Wyniki nie są już ważne, gdy termin się kończy. Odczytywanie testu po czasie jest ponad może prowadzić do błędnych wyników.

Wskazówki:

  • Być może trzeba sprawdzić dla LH więcej niż jeden raz w ciągu dnia w celu określenia okno czasu tuż przed owulacja.