adcov.com

Jak czyścić zęby mocow

Po ortodontyczne prace zostały zakończone, uchwyty stomatologiczne pozwalają noszących utrzymać prostoliniowości zębami. Właściwa pielęgnacja uchwyt jest konieczne, aby uniknąć gromadzenia się bakterii, osadów wapnia i próchnicy. Istnieje kilka metod, których można użyć do czyszczenia i sterylizacji swój uchwyt bezpiecznie bez szkody plastik uchwycie znajduje.

Instrukcje

Czyste zęby Retainers

1 Szczotka uchwyt. Wet uchwyt w zimnej wodzie. Nałożyć pastę na szczoteczkę do zębów i szczotkować powierzchnie i przewód z uchwytu ruchem okrężnym. Przemyć uchwyt i osuszyć ściereczką z mikrofibry.

2 Za pomocą środka czyszczącego uchwyt. Umieścić uchwyt w małej filiżance papieru i dodać wody z kranu, aż uchwyt jest w pełni pokryte. Wlać 1 łyżeczka roztworu ustalającą do kubka i przetrzeć powierzchnie mocujące między kciukiem i palcem wskazującym, aby usunąć zanieczyszczenia. Pozostawić uchwyt do zanurzenia w mieszaninie przez pięć do 10 minut. Wyjmij uchwyt z kubka, wypłukać w zimnej wodzie i osuszyć ściereczką z mikrofibry.

3 Użyj uchwyt jednorazowe chusteczki. Uchwyt z przepłukać zimną wodą i czyszczenia powierzchni oraz przewód uchwycie z przetrzeć.

4 sterylizuje uchwyt z tabletek musujących. Rozpuścić dwie tabletki musującej do czyszczenia elementu ustalającego w zimnej wodzie i pozwolić ustalający moczyć przez 10 minut. Usuń uchwyt, opłukać pod zimną wodą i pozostawić do wyschnięcia.

5 Użyj mydelniczka do czyszczenia uchwyt. Rozcieńczyć 0,5 łyżeczki płynnego do mycia naczyń w 8 ml zimnej wody i wymieszać łyżką. Umieść uchwyt w mieszaninie i wyszorować szczoteczką do zębów stosując ruch okrężny. Przepłukać uchwyt w zimnej wodzie i osuszyć ściereczką z mikrofibry.

Wskazówki:

  • Oczyść swój uchwyt na dobę. Zapytaj ortodonta która metoda czyszczenia jest zalecany dla danego uchwytu. Wysterylizować swój uchwyt po wyjść z choroby, aby uniknąć ponownego zarażenia.
  • Należy unikać korzystania z gorącą lub ciepłą wodę na uchwycie, ponieważ może wypaczyć plastik. Nigdy nie należy używać środków czyszczących na bazie alkoholu na uchwyty akrylowych.