adcov.com

Jak czyścić woskowiny z olejem mineralnym

Jak czyścić woskowiny z olejem mineralnym


Earwax jest woskowego żółtą substancję, która jest wydzielana przez gruczoły ucha wewnętrznego. Pomaga utrzymać ucho wewnętrzne suche i zapewnia ochronę przed bakteriami, owadów i grzybów. Gdy gruczoły tworzyć zbyt dużo woskowiny, ucha wewnętrznego mogą zostać zablokowane, powodując uszu, utrata słuchu i szumy uszne. Na szczęście, jest bezpieczny i tani sposób do czyszczenia woskowiny z oleju mineralnego i kilka innych przedmiotów wspólnego gospodarstwa domowego.

Instrukcje

1 Rozpakuj olej mineralny z butelki za pomocą pipety. Przechylić głowę na bok i upuścić kilka kropel oleju mineralnego do kanału słuchowego.

2 Trzymaj głowę przechylił, aż olej mineralny przeniknęła głęboko do ucha. Powtarzać ten dwa razy dziennie przez tydzień w celu zapewnienia Earwax jest rozluźniona.

3 Ogrzać małą ilość wody wodociągowej 98,6 stopni F, lub blisko niego jak to tylko możliwe. Napełnij strzykawkę gumową żarówki z ogrzanej wody. Pull up na uchu z wolnej ręki i delikatnie tryskać niewielką ilość ciepłej wody do kanału słuchowego.

4 pozwolić wodzie spłynąć z ucha i do zlewu. Sprawdź czy nie drewniaki woskowiny. Jeśli żadna pojawiają, powtórz aż do zatkania jest usuwany.

5 Zetrzeć nadmiar wody z ucha zewnętrznego przy użyciu ręcznika. Napełnić zakraplacz z alkoholem, i przechylić głowę na bok. Upuścić kilka kropel alkoholem do kanału słuchowego i poczekać kilka sekund.

6 Przechyl głowę w drugą stronę, i pozwalają alkoholu tarcie wypłynąć. Ta całkowicie wysuszyć wewnętrzną ucha, bez użycia waciki.

Wskazówki

  • Jeśli olej mineralny nie był dostępny, olej z oliwek lub olej niemowląt może być używana. Olej z drzewa herbacianego, mogą być użyte do uwolnienia i usunięcia woskowiny, jak również zabijać bakterie i grzyby w kanale słuchowym. Nadtlenek wodoru może być stosowany bezpiecznie usunąć woskowiny. Napełnić zakraplacz z nadtlenkiem wodoru, i umieścić kilka kropli do przewodu słuchowego. Odczekać kilka minut, ponieważ rozpuszcza woskowinę, a następnie użyć gumy żarówki strzykawkę umyć nadtlenku z ciepłą wodą z kranu.
  • Jeśli stosuje się wodę w strzykawce kauczuku jest zbyt zimny, może to spowodować znaczny ból. Jeśli jest zbyt gorąco, zawroty głowy i nudności mogą wynikać. Upewnij się, że woda jest tak blisko 98,6 stopni F, jak to możliwe do uzyskania najlepszych rezultatów.