adcov.com

Jak czyścić płuc?

Twoje płuca są najważniejszym organem systemu oddechowego. Twoje płuca funkcji pozwalając tlenu z wdychanego powietrza przepływa do krwi, a dwutlenek węgla, aby wyjść z krwi i jest wydychany. Wiarygodność płuc może mieć wpływ szkodliwych zanieczyszczeń środowiska, takich jak kurz, dym, alergenów i drobnoustrojów. Potężne zioła mogą bezpiecznie i skutecznie oczyścić płuca.

Instrukcje

1 Spożywać tabletek Dziewanna. Zioło to zawiera silny kaszel, wykrztuśne i tłumiące związki, które oczyszczają płuca i pomóc odeprzeć organizmów powodujących choroby. Weź jedną tabletkę 290 mg 2 razy dziennie, najlepiej z jedzeniem.

2 Jedz świeże zmiażdżony czosnek. Czosnek zawiera substancję organiczną zwaną allicyny, potężny składnik aktywny, który działa jak naturalny wykrztuśny, wydalanie zarazków, które powodują choroby układu oddechowego. Świeży czosnek zmiażdżyć jedną żarówkę (nie puree) i pić jedną szklankę wody.

3 Weź tymianek kapsułek liści. Zioło składa się z silnym składnikiem aktywnym o nazwie tymol. Rozluźnia swoje oskrzeli i czyści płuca przez dezynfekcji swoich dróg oddechowych. Zalecana dawka wynosi 425 mg dwie tabletki dziennie.

4 Weź tabletki imbiru. Imbir zawiera potężną substancję zwaną 6-gingerol który oczyszcza płuca przez wydalanie szkodliwych toksyn i śluzu. Weź dwie tabletki 550 mg dwa razy dziennie.

5 Jedz śliski wiąz kory w postaci kapsułek. Zioło to jest z polisacharydów, że czyste i leczyć płuca, zapobiegając ich wysuszeniu. Zalecana dawka to dwie kapsułki 500 mg każda, raz dziennie, podczas gdy przyjmować z jedzeniem.

Wskazówki:

  • Przed podjęciem środków detoksykacji płuc skonsultować się z lekarzem.