adcov.com

Jak czyścić Joye Atomizer

Jak czyścić Joye Atomizer


Joye atomizer służy jako zamiennik tytoniu dla palaczy. Także znany jako e-papierosa lub e-dymu urządzenie zapewnia niewielką ilość nikotyny, który wdychany symuluje palenia prawdziwego papierosa lub cygara. Joye atomizer wykorzystuje elektroniczny przełącznik do ogrzewania niewielkiej ilości cieczy nikotyny. Gorąco nikotyny zamienia się pary, których użytkownik wdycha tak często, jak jest to pożądane. Rozpylacze Joye zwykle tylko trwają od dwóch do sześciu tygodni, w zależności od producenta. Regularne czyszczenie może pomóc przedłużyć życie rozpylacza.

Instrukcje

1 Otwórz małą obudowę baterii z rozpylacza i wyjmij baterię. Wet jakieś tkanki z oczyszczona alkoholem i oczyścić styki akumulatora na atomizer i przewodów przyłączeniowych baterii. Zapewnia to przewody elektryczne pełnego kontaktu.

2 Oczyścić widocznych e soku z wnętrza rozpylacza. Użyj do tkanek i alkohol dokładnie przetrzeć wnętrze. Aby wyczyścić atomizer, trzymać stronę kontaktową rozpylacza do ust i dmuchać ciężko przez niego. Użyj tkanek i alkoholu do czyszczenia żadnych e-sok, który wypływa drugą końcówkę rozpylacza.

3 Opłucz materiału wypełniającego. Usunąć materiał wypełniający z kasety ustnika i spłukać go ciepłą wodą pod kranem. Wysuszyć materiał wypełniacza czystych tkanek poklepywanie aż cała wilgoć została usunięta. To wypełniacz w ustniku. Dodać 3 krople gorącej wody do materiału wypełniacza. Weź kilka ciągnie ustnika, ale nie wdychać. Jeśli materiał wypełniający pozostaje brązowy, powtórzyć proces czyszczenia aż wypełniacz pozostaje jasne, pokazując żadnych pozostałości.

4 Jeśli po aktywacji nie ma pary wydaje, można próbować wypalić pozostałości. Użyj tej metody, w ostateczności, jeśli podejrzewasz, rozpylacz nie działa w ogóle, ponieważ może to zniszczyć urządzenie. Korzystanie w pełni naładowany akumulator, naciśnij przycisk włącznika ręcznego i przytrzymaj go przez nie więcej niż 10 sekund. Słuchać ściśle sizzling dźwięku z rozpylacza - oznacza element grzewczy działa. Spróbuj inhalacji normalnie, i spojrzeć na wzrost pary i łatwiejszego ściągania.