adcov.com

Jak Ćwiczenia Kegla uwagi dla Mężczyzn

Kegels to świetny sposób na wzmocnienie mięśni miednicy. Dla mężczyzn, ćwiczenia mogą pomóc w problemach nietrzymania moczu, a także przyczynić się do zwiększenia wytrzymałości na aktywność seksualną. Kegels są stosunkowo łatwe do zrobienia, i może to zrobić dyskretnie, w niemal każdym otoczeniu.

Instrukcje

1 Użyj odpowiednie mięśnie. Ludzie czasami spróbować wykorzystać mięśnie inne niż w miednicy. Ta celowość. Użyj tych samych mięśni, które wchodzą w grę, gdy kontrolowaniu procesu oddawania moczu.

2 Usuń pęcherza. Tuż przed zaangażowaniem się w zestawie Kegels, wizytę w toalecie. Pozwoli to wyeliminować małe szanse ucieczki, gdy na przemian między skurcz i rozkurcz fazach ćwiczeń.

3 Pobierz wygodne. Siedząc na krześle jest idealnym sposobem na relaks na Kegels. Chodzi o to, aby uwolnić od rodzaju obciążenia na pozostałe mięśnie ciała tak, że jest możliwe, aby skupić się na aktywność mięśni dna miednicy.

4 Zacznij od kontraktowania mięśni miednicy. Dla mężczyzn będzie to oznaczać czując skurcz w obszarze od moszny do odbytu. Przytrzymaj skurcz w niespiesznym licząc do dziesięciu.

5 Powoli zwolnić się z zaciągniętych mięśnie i pozostać w wygodnej pozycji, licząc do dziesięciu.

6 Powtórz ten proces, na przemian kontraktacji i rozluźnienie mięśni miednicy. Spróbuj rozpocząć wykonując zestaw dziesięciu Kegels podczas jednej sesji. Przeprowadzić co najmniej trzy sesje Kegels dziennie.

Wskazówki:

  • Kegels można zrobić w dowolnym miejscu. Oznacza to, że jest to możliwe do zrobienia Kegels podczas spotkania, jazda w metrze, czy oglądania ulubionego programu telewizyjnego. Nikt nie musi wiedzieć, że pracują mięśnie dna miednicy.
  • Rzadko osoby odczuwają ból podczas wykonywania Kegels. Może to być spowodowane wykonywaniem zbyt wiele powtórzeń w jednej sesji. Zmniejsz liczbę powtórzeń do komfortowego poziomu. Jeśli ból utrzymuje się, skonsultować się z lekarzem.