adcov.com

Jak chronić swój dom przed komarami

Jak chronić swój dom przed komarami


To proste, aby dowiedzieć się, jak chronić swój dom przed komarami. Istnieje zapper, zasilany propan pułapki i świece, które utrzymują komarów.

Instrukcje

1 zapper - Są tanie i lekki zapper elektryczne, które można umieścić w pobliżu obszaru, który próbujesz chronić przed komarami. Czasami szum komarów latających do zapper jest irytujące dla niektórych, ale nie działają dość dobrze do ochrony ludzi z coraz trochę przez komary.

2 TRAPS wabiący - Są droższe pułapki, które obejmują większe obszary. Propan zasilany pułapek nęcących chroni obszar do 1 km kwadratowy. Pułapka wymaga zbiornik propanu, wabiącego i lepkiej poduszki do efektywnej pracy. Wynoszą one w cenie od $ 150 do 350 dolarów dolarów oraz nieustannie używać propanu, które mogą być kosztowne. Co kilka miesięcy trzeba będzie kupić więcej atraktant i lepkie klocki. Urządzenie musi być uruchomiony przez cały czas, aby być skuteczne, a to trwa miesiąc lub tak, zanim rozpocznie pracę na istniejące komary.

3 świece - Citronella świece mogą mieć komara obszar wolny, ale obszar jest zazwyczaj dość małe w zależności od tego, ile masz palenie świec. Niektóre osoby nie lubią zapachu. Istnieje wiele sposobów, aby chronić swój dom przed komarami.