adcov.com

Jak chronić się Toe Nail z nr

Jak chronić się Toe Nail z nr


Palce są bardzo wrażliwe części ciała podatne na zgaszone i rozbił. Utrata paznokieć może być bardzo bolesne, i ochronę tego wrażliwego palec jest ważny w łagodzeniu bólu i zapobiegania zakażeniom. Dowiedz się, jak chronić toe paznokci mniej może pomóc uzdrowienie go trochę płynniej i szybciej.

Instrukcje

1 Umyć palec z jakimś mydłem i ciepłą wodą, a następnie zastosować jakiś środek antyseptyczny, aby pomóc wyleczyć wszelkie zarazki i zapobiec przyszłym infekcji. Zastosuj krem ​​antyseptyczny do okolicy i nie pocierać go do końca.

2. Nałożyć niewielką, czysty kawałek gazy na szczycie swojego palca, a następnie owinąć palec z jakiejś tkaniny taśmy medycznej. Owiń taśmę wokół palca paznokci mniej i na palcu obok. Kotwiczenia strapionych palec do innego palca może zapobiec jego zbyt wiercić i ewentualnie stubbing lub uderzając go na coś.

3 Nosić buty, które pozwalają na dużą ilością miejsca na palcu. Nie nosić buty, które są zbyt ciasne i wycisnąć dół na palcu. Jeśli nosisz otwarte palcami buty, będziesz miał wolność, nie martwiąc się o to, ale trzeba zachować szczególną ostrożność podczas poruszania się w celu zapewnienia, że ​​nie uderzył w palec u nogi.

4 Wyjąć gazę i podnieść nogę na co najmniej godzinę każdego dnia, podczas gdy leczy. Chociaż gazy i antyseptyczne krem ​​może zapobiec infekcji, twój palec musi również oddychać i się powietrze, więc dać mu trochę czasu każdego dnia, aby to zrobić. Umyć palec raz dziennie, i powtórz stosującymi gazę i antyseptyczne.

Wskazówki:

  • Jeśli masz poważne krwawienie lub ból towarzyszący paznokcia mniej palec, skonsultować się z lekarzem, ponieważ może masz uszkodzony palec lub bardziej poważny problem. Również jeśli zauważysz zaczerwienienie, ocieplenie palec lub jakichkolwiek oznak infekcji, do lekarza.