adcov.com

Jak chronić się przed chorobami przenoszonymi drogą płciową

Choroby przenoszone drogą płciową są prawdziwe. Jeśli jesteś zaangażowany w czynnościach seksualnych, nie są zwolnione z połowu jeden. Choroby przenoszone drogą płciową są szkodliwe i może prowadzić do innych problemów zdrowotnych, takich jak HIV i AIDS. Na szczęście istnieją sposoby, aby chronić siebie i swoją przyszłość przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Instrukcje

Jak chronić się przed chorobami przenoszonymi drogą płciową

1 Najlepszym sposobem zabezpieczenia się przed chorobami przenoszonymi drogą płciową jest abstynencja. Przez nie seksu, twoje szanse na choroby przenoszone drogą płciową są niewielkie.

2 Jeśli zdecydujesz się podjęcia czynności seksualnych, to zrobić bezpiecznie i chronić siebie. Używać środków antykoncepcyjnych, takich jak antykoncepcyjnych i prezerwatyw. Nawet jeśli angażują się w seks oralny lub innego rodzaju seksu, ważne jest, aby używać środków antykoncepcyjnych.

3. Rozmawiaj z partnerem o chorobach przenoszonych drogą płciową. Rozmawiając z partnerem i dzielenia przeszłość i obecne doświadczenia i informacje na temat swojego życia seksualnego, może to pomoże Ci lepiej zrozumieć siebie nawzajem historii i wiedzy o choroby przenoszone drogą płciową. Jest OK, aby zapytać partnera o choroby przenoszone drogą płciową. Masz prawo wiedzieć, zwłaszcza jeśli masz zamiar na seks ze swoim partnerem.

4 Idź do wizyty u lekarza. Jeśli prowadzi działalności seksualnej, ważne jest, aby zrobić test. Nawet jeśli całkowicie ufa swojemu partnerowi, zrobić test. Niektóre choroby przenoszone drogą płciową nie mają żadnych objawów (takich jak chlamydia), więc nigdy nie wiesz, czy masz to chyba zrobić test. Można nawet zrobić to zabawa poprzez datę, aby zrobić test razem.

Wskazówki:

  • Choroby przenoszone drogą płciową są poważne i powinny być podejmowane w sposób poważny.