adcov.com

Jak chronić Knees artretyzm

Polegamy na naszych kolanach, aby utrzymać wykonują swoją pracę bez zarzutu, ale w miarę upływu czasu wszystkie zaniedbania i nadużycia dogania nas. Często znajdujemy się w bólu i niepełnosprawności z zapalenie stawów w kolanach. Stopniowe noszenie od chrząstki stawu kolanowego powoduje zapalenie kości i stawów, zapalenie stawów, ale może być również spowodowane przez urazy, takie jak pęknięcia, więzadeł łez i łez menisku. Eksperci doradzają nam zacząć dbać o kolana we wczesnym okresie życia, dzięki czemu możemy uniknąć problemów z kolanem później.

Instrukcje

Jak chronić Knees artretyzm

1 Uważaj na wagę. Zdrowej, niskotłuszczowej diety może pomóc utrzymać wagę w ryzach i zmniejszyć obciążenie kolan i innych stawów. W rzeczywistości, tracąc 15 funtów może zmniejszyć ból kolana w połowie. Jednym z najlepszych sposobów ochrony stawów jest pobyt w zdrowej wagi.

2 Bądź aktywny. Prowadzenie aktywnych wzmacnia wszystkie mięśnie, które wspierają stawy w organizmie. Spacery, pływanie, sport, lub poćwiczyć na siłowni może pomóc pozostać w formie i zachować mięśnie ud silne, aby wesprzeć swoje kolana. Zaleca się, jak będziesz starszy, powinieneś unikać ćwiczeń, który powoduje twardy wpływ na stawy kolanowe. Należy również unikać skręcania wnioski do kolana.

3. Zwracaj uwagę na szczepów w stawach. Ruch może spowodować powtarzające się szczepy, które mogą prowadzić do przewlekłej kontuzji. Wypróbuj różne ruchy, lub wypróbować różne pozycje. W razie potrzeby nosić szynę na kolanach na dodatkowe wsparcie. Istnieje wiele kolana obsługuje dostępne w lokalnych sklepach narkotyków lub dyskonta sklepie.

4 Treat urazy natychmiast. Jeśli obrażenia kolana, natychmiast skontaktować się z lekarzem. Nie możesz myśleć, że jest to poważny uraz, ale może pogorszyć się w czasie i stać się warunkiem wyniszczające. Leczenie urazów wcześnie i dokładnie może pomóc w zapobieganiu zapalenia stawów dalej w dół.

5 Weź wspólnych suplementów wsparcia. Witaminy C i D, glukozamina, siarczan chondroityny i MSM wszystkie prace, aby zwiększyć amortyzację i smarowe potrzebne wewnątrz stawu kolanowego. Jeśli masz pracę, która jest szczególnie trudne na kolanach, lub uprawiać sporty, które mogłyby prowadzić do skręcenia stawu kolanowego, przy wspólnych suplementów wsparcia może pomóc uniknąć zapalenia stawów kolana.

6 Spróbuj jogi dla wytrzymałości i elastyczności. Joga może pomóc wzmocnić mięśnie, które wspierają stawy i utrzymuje stawy giętkie i elastyczne. Joga może również pomóc w utracie wagi, co również przyczynia się do ochrony kolan przed zapaleniem stawów.