adcov.com

Jak chronić jąder

Jak chronić jąder


Większość mężczyźni nie dają dużo myśli na co dzień do jak chronić swoje jądra. Nie tylko są jedną z najbardziej narażonych części ciała człowieka i podatne na uszkodzenia, ale są również podatne na niektóre choroby i chorób. Ważne jest, aby zrozumieć potencjalne zagrożenia i podjąć środki zapobiegawcze, będąc świadomym swojego ciała i uczenia się, jak najlepiej chronić swoje jądra.

Instrukcje

1 Kup kubek ochronną. Czy to baseball, hokej czy piłka nożna, konieczne jest, aby Puchar ochronne noszone do ochrony swoich jąder. Jeśli jądra stają rannych jest nie tylko bolesne, uszkodzenie może spowodować utratę jednego jądra lub niepłodności. Ważne jest, aby dostać filiżankę ochronną, która jest noszona i rozmiarze prawidłowo. Jeśli kubek nie jest prawidłowo ustawiona, urazy mogą nadal występować.

2 Stosować ochronę podczas stosunku. Seks bez ochrony stawia swoje jądra z powodu potencjalnego zagrożenia chorobami przenoszonymi drogą płciową. Na przykład, Chlamydia, może prowadzić do zapalenia najądrza, który jest bolesne zapalenie przewodów nasiennych jąder.

3 Zbadaj się na raka jąder. Jeśli warunki uruchomienia dziedziczne w rodzinie to samo check-upy są jeszcze ważniejsze. Podczas rachunku sumienia, szukasz czegoś niezwykłego, takie jak guz. Skonsultować się z lekarzem w celu dalszej dyskusji, czy jesteś w grupie ryzyka.

4 bokserzy Nosić zamiast majtek, aby zachować swoje jądra staje się zbyt ciepłe. Unikać odpoczywa laptopa na kolanach przez długi czas i nie korzystać z jacuzzi często, jak wszystkie te czynniki odgrywają rolę w spermy. Jeśli temperatura twojego jądra jest zbyt wysoka, to ostatecznie zmniejszyć liczbę plemników.

Wskazówki:

  • Zawsze odwiedzić lekarza to można zauważyć coś niezwykłego o swoich jąder. Jeśli nie jest obrzęk lub ból dobrze po kontuzji do jąder doszło natychmiast skonsultować się z lekarzem.