adcov.com

Jak chronić dzieci

Jak chronić dzieci


Ochrona dzieci przed niebezpieczeństwem na szczycie listy priorytetów jednostki dominującej. Wiedząc, jak zapewnić im bezpieczeństwo również plasuje się bardzo ważne. Naucz dzieciom zagrożeń związanych z ognia, wody i innych niebezpieczeństw. Chronić dzieci wychowując ich temat sposobów zapobiegawczych w celu uniknięcia niebezpieczeństwa i ćwiczenia rutynowe środki bezpieczeństwa. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak chronić dzieci.

Instrukcje

1 Naucz dzieci o niebezpieczeństwie związane ognia. Nie pozwól im grać z zapałki, świeczki lub zapalniczki. Nakreślić plan ucieczki ogień domowy i ćwiczyć z dziećmi. Skontaktuj się z lokalną straż pożarną do innych wskazówek bezpieczeństwa przeciwpożarowych.

2 Zapisz się dzieciom w lekcjach pływania, dobry sposób, aby nauczyć ich o bezpieczeństwo w ​​wodzie. Pamiętaj, że dzieci, które uczą się pływać na ogół wiedzą, jak uniknąć niebezpiecznych sytuacji związanych z wodą, jak również.

3 Dowiedz się RKO. Szkolenie to ma zasadnicze znaczenie dla rodziców z dziećmi, którzy mają dostęp do basenów i spa. Wykorzystać kursów resuscytacji oferowanych nieodpłatnie lub po cenach nominalnych w agencji społeczności lokalnych, w tym organizacji non-profit.

4 Zapnij dzieci fotelików dla dzieci, cabrio, wzmacniacz i pasy bezpieczeństwa, stosownie do ich wieku i masy ciała. Uniknąć typowych błędów pasów bezpieczeństwa, takich jak przenoszenie dzieci z fotelików dla dzieci do pasów bezpieczeństwa zbyt szybko i zabezpieczenie dzieci w fotelikach samochodowych nieprawidłowo. Odwiedź stację kontroli fotela samochodowego, aby zapewnić prawidłowe użytkowanie fotelika.

5 monitorowanie korzystania z Internetu dziecka. Ustaw surowe zasady wokół aktywności online i regularnego przeglądu e-mail dziecka. Powiedz dzieciom, aby nie osobiście spotkać każdego, kogo skontaktować za pośrednictwem Internetu i uniknąć dając obcych identyfikujących informacje, takie jak numer telefonu czy adres domowy.

Wskazówki:

  • Regularne pasy bezpieczeństwa, gdy pas biodrowy pasuje do całej biodra dziecka, a nie brzuch i pasek na ramię idzie w poprzek barku dziecka, a nie jego szyję.