adcov.com

Jak chronić dziąseł i zębów żywicą

Jak chronić dziąseł i zębów żywicą


Żywica w kolorze zębów nazywana również klejenie dentystyczny ma kilka zastosowań, w tym do ochrony dziąseł i zębów. Można go stosować jako wypełnienie rozkładających zęba, aby zmienić kształt zęba, takie jak dłuższe i czyni go jako ochrona odsłoniętych korzeni cofającego dziąseł. Może być stosowany w celu zastąpienia starszych wypełnień srebra. Jest również tańsza opcja niż fornir od 2010 r.

Instrukcje

1 Idź do dentysty i uzyskać zęby ocenie, aby dowiedzieć się, czy muszą klejenia dla dziąseł i zębów. Umów się na spotkanie, aby wrócić do żywicy mają dentysty zęba umieścić na swojej.

2 Ocenić z dentystą, który przygotuje ząb decydując o kolornika które ściśle dopasować jeden ząb. Dentysta omówi czy trzeba znieczulenia w zależności od stopnia uszkodzenia zębów, które muszą być naprawione. Będziesz potrzebować znieczulenia jeśli potrzebujesz żywicy wypełnić ząb, który jest zepsute.

3 Pobierz Zmatować zębów u dentysty. Stomatolog stosuje płyn klimatyzacji trzymać wiązanie na ząb. Zastosowano żywicę, która wygląda jak kit. Jest formowana i wygładza w celu prawidłowego kształtu.

4 Załóż okulary dentysta daje chronić oczy jak światło ultrafioletowe lub laser jest skierowany w kierunku zęba do utwardzenia żywicy. Ich dalsze kształcie i polerowane, aby wyglądał jak zwykły ząb. Trwa około 30 do 60 minut.

5 Czy dentysta położyć żywicę na korzeniu zęba, aby chronić swoją gumę oddala.