adcov.com

Jak chronić dziąseł dostępne podczas wybielania zębów

Jak chronić dziąseł dostępne podczas wybielania zębów


Jasny uśmiech może zapalić pokój, ale napoje, tytoń, kawa i herbata mogą zabarwić szkliwo zębów, pozostawiając zęby nudne i przebarwieniu. Aby rozjaśnić barwione szkliwo, musisz użyć zestawu w domu przez kilka tygodni lub mieć profesjonalnie wybielić zęby w gabinecie stomatologicznym. Niezależnie od tego, która metoda wybielania wybierzesz, ważne jest, aby chronić dziąsła, które mogą stać się łatwo podrażniona.

Instrukcje

1 Należy stosować tylko paski do wybielania zębów. Paski afektywne, ze względu na 10 procentowym nadtlenkiem mocznika żelu wybielającego. Ale może to spowodować chwilową wrażliwość zębów i dziąseł. Po nałożeniu, jeśli górna pasa sięga powyżej linii dziąseł pchnąć go w dół tak, że dziąsła nie są narażone na środek wybielający.

2 Odpowiednio dopasowane do podajnika wybielania. Niektóre systemy wybielania wymagają zastosowania tacy wypełnionej żelem do górnych i dolnych rzędów zębów. Taca źle dopasowane będzie rozpalać i podrażniać tkanki miękkiej gumy.

3 Zastosuj żel lub barierę ochronną gumową, jeśli przechodzi Dental Office wybielania. Dentysta dostarczy Ci tych przedmiotów w celu ochrony dziąseł od środka wybielającego.

Wskazówki:

  • Przed użyciem jakiegokolwiek systemu over-the-counter wybielania zawsze skonsultować się z dentystą.
  • Jeśli zabiegi powodować dziąsła krwawić, siniak lub stać się podrażniona dłużej niż kilka dni, należy przerwać leczenie i zobaczyć się z dentystą natychmiast.