adcov.com

Jak chodzić z Shin Szyny

Jak chodzić z Shin Szyny


Grasz dużo pick-up mecz koszykówki w sobotę lub pobiegać kilka dodatkowych kilometrów w mieście. O niedziela, ledwo można chodzić z powodu głębokiego bólu w swoich kończyn dolnych. To może być głęboki ból goleni szyn, lub syndrom stresu przyśrodkowego kości piszczelowej, jak to się nazywa. Uruchamianie lub skoki na twardych powierzchniach, takich jak asfalt jest jedną z przyczyn. Zasadniczo, tkanki łącznej ochronę kości piszczelowej został uszkodzony z małych łez. Ból odejdzie w końcu, ale w międzyczasie można podjąć środki chodzić z mniejszym bólem.

Instrukcje

1 Ice obszar przed spacerem. Umieść pokruszony lód w plastikowej torby i szczelnie ją. Podnieść nogę i stosować lód do obszaru dotkniętego przez 10 do 20 minut przed spacerem. Pozwoli to zmniejszyć stan zapalny i zminimalizować ból shin.

2 Take over-the-counter przeciwzapalne. Według strony internetowej narkotyków, biorąc niesteroidowe leki przeciwzapalne lub NLPZ, zmniejszy shin objawy. To nie znaczy, że jest OK, aby chodzić 20 mil po zażyciu kilku tabletek, ale można iść o swoich codziennych zajęć.

3 Nosić odpowiednie obuwie. Jeśli masz shin, noszenia japonki i kowbojskie buty nie jest rozwiązaniem. Aby chodzić z mniejszym bólem, trzeba buty, które zapewniają dużo amortyzacji do absorbowania skutków swojego strajku stóp na twardych powierzchniach. W rzeczywistości, na sobie zużyte trampki przyczynia się do rozwoju shin, zgodnie z Mayo Clinic.

4 Użyj łukowe podpory. Czy można dostać tanie podpory w lokalnych nośnikach aptece lub zwyczaj łukowych, zarówno pomogą w lepszej chłonności wstrząsów buty. Mogą one rozłożone wpływ na stopy, gdy twoje ziemie, tak aby stopa kości piszczelowej nie bierze cały ciężar. Ci, którzy mają płaskie stopy są podatne na shin według Amerykańskiej Akademii Chirurgów i wsporniki ortopedyczne łuk może rozwiązać ten problem.

5 Stretch przed i po idziesz. Mocno ścięgna Achillesa i łydki mięśnie pogorszy tylko piszczele szyn. Aby rozciągnąć mięśnie łydek, trzeba stanąć na twardej powierzchni i pozwól obcasy zostawić z tyłu, tak, że są one niższe niż w palcach. Można to zrobić na etapie lub kilku schodach. Trzymaj pięty w dół od 10 do 30 sekund. Powtórz kilka rund.