adcov.com

Jak chodzić w kostkę Aircast

Jak chodzić w kostkę Aircast


Lekarze mogą otoczyć poszkodowanej staw w klamra Aircast. Aircast to marka sprzętu medycznego. Lekarz może zalecić używać kul podczas noszenia klamra. Kule utrzymać wagę off uszkodzonej kostki, ale pozwalają na spacer. Chodzenie o kulach trwa dłużej, ale jest skuteczne. Odpowiednio za pomocą kul nie tylko pomocy w odzyskiwaniu, ale również zapobiega dalszym szkodom. Na przykład, jeśli kule są zbyt niskie, można zranić plecy. Jednak może się okazać, że nie potrzebujemy pomocy kul i może po prostu chodzić z kostki obsługiwanego przez Aircast.

Instrukcje

Chodzenie o kulach

1 Ustaw kule do odpowiedniej wysokości. Większość kule mają dwa przyciski naciśnięciu odblokować kuli. Podnieś kulę lub naciśnij je w dół, aby go dostosować. Przekręcić go zmusić przyciski do zablokowania. Według American Academy of Surgeons ortopedyczne, nie powinno być szczelina 1 do 1 1/2-calowy między szczycie kulach i pachy.

2 Wstań i trzymać kule przy nogach. Zegnij łokcie lekko. Zginać kolana nogi z Aircast.

3 Użyj ręce przenieść kule jedną nogą przed sobą. Przesuń rannych kostkę owiniętą w Aircast przodu, ale nie naciskaj na niego, chyba powinni przez lekarza lub za pomocą klamry chodzenia. Krok do przodu z nieuszkodzoną nogi. Dystrybucję wagi pomiędzy poszkodowanej nogi i kulach.

4 Powtarzaj, aż dotrzesz do miejsca przeznaczenia.

Chodzenie bez kul

5 Umieść na parę grubych, wysokich skarpetek. Umieść rannych kostkę w Aircast i zapiąć klamry. Obsada winny być dopasowane, ale nie za mocno.

6 Stań prosto z ramionami z powrotem.

7 Krok do przodu, jak zwykle z nieuszkodzoną żywności.

8 Bend kolano nóg poszkodowanej i krok naprzód. Dotknij pięty Aircast do pierwszej ziemi, a następnie opuść toe z Aircast na ziemię. Równomiernie rozłożyć swój ciężar pomiędzy każdą nogę. Kontynuuj, aż dojdziesz do miejsca docelowego.

Wskazówki:

  • Kiedy można rozpocząć wprowadzanie wagi na zranioną kostkę, zrobić tak, jak chodzić z kulami.