adcov.com

Jak chodzić o kulach

Chodzenie o kulach jest upokarzające doświadczenie. Chociaż dla Ciebie to może być tymczasowe, są ludzie, którzy nie mogą chodzić bez nich. Korzystanie z kul nie jest trudne, ale to zajmie trochę więcej czasu na wykonanie codziennych zadań i wymaga cierpliwości wobec siebie.

Instrukcje

1 Znajdź parę kulach. Najlepiej jest, aby zestaw bezpośrednio od lekarza lub szpitala. Jeśli pojawi się z drugiej ręki parę, nie może być dobrym wysokość.

2 Umieść kule obok ciebie, z pozycji siedzącej.

3 Wstań powoli, chwytając kule jak rosną

4 Połóż prawą kulę pod prawą pachą. Powtarzać z lewej strony.

5 Połóż prawą kulę na ziemi kilka metrów przed sobą. Jak to zrobić, powoli zrobić krok lewą stopą. Alternatywne strony, aż dojdziesz do celu.

Wskazówki:

  • Jeśli nie możesz umieścić swoją wagę z jednej strony, miejsce zarówno kulach kilka metrów przed sobą. Umieść swoją wagę na kulach i hop do następnego kroku
  • Istnieje wiele sposobów, aby chodzić o kulach. Skonsultuj się z lekarzem, aby dowiedzieć się, co będzie najlepsze dla danego stanu.
  • To nie jest zastąpienie porady lekarskiej. Zawsze należy skonsultować się z pracowników służby zdrowia, jeśli masz pytania na temat tego, co jest dla Ciebie.