adcov.com

Jak chodzić bez odbijania się idealna w dół

Jak chodzić bez odbijania się idealna w dół

Chód osoby--spacery wzór--zależy od kilku czynników. Schorzeń neurologicznych takich jak udar mózgu lub porażenie mózgowe często powodują zaburzenia chodu nieodwracalne. Zwiedzanie wzory mogą być również zaburzenia u zdrowej osoby. Na przykład wielu ludzi wydają się być podskakują w górę iw dół, jak idą. Jest to spowodowane lądowania na przedniej części stopy, a nie pięty z każdym krokiem. Ten wzór jest nazywany "toe spaceru" i może być zmieniane przez praktykujących kilka kroków.

Instrukcje

• Rozciągnąć mięśnie łydek, aby poprawić zdolność do lądowania na pięcie z każdym krokiem. Mięśnie łydek skrócić z odrzuconych wzór spaceru. Stoją i stawić czoła schodów. Krok na dole krok z kulkami obu stóp. Posiadają szyny dla wsparcia i powoli opuść pietach w dół, aż poczujesz rozciąganie tylnej części dolnej nogi. Przytrzymaj przez 5 sekund i powtórz 10 razy.

• Praktyka spacery podczas lądowania celowo na pięty obu nóg z każdym krokiem. Rozwinąć odcinek rzeźniczy papier na posadzkę. Wlać trochę proszku na blasze i krok do niego z obu nóg. Spacerem wzdłuż papieru, a następnie spojrzeć na swoje ślady. Zobaczysz pełny ślad, jeśli są prawidłowo lądowania na pietach, równie ty chód.

• Nosić podeszwie z płaskim buty wykonane z materiału sztywne jak skóra. Dodano wsparcie nosić buty, które kończą się powyżej kostki. To będzie zachęcać strike pięty i fizycznie utrudnić do toe spacer. Unikać noszenia wysokich obcasach--one utrzymać mięśnie łydki w pozycji skrócony i powodować ucisk--które mogą przyczynić się do odbijania wzór spaceru.