adcov.com

Jak cena mieszkalnych usługi sprzątania

Jak cena mieszkalnych usługi sprzątania

Po uruchomieniu własnej działalności gospodarczej w dziedzinie sprzątania mieszkalnych, może być trudno wiedzieć ile do ładowania, zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz. Czyszczenia jedna kuchnia może znacznie różnić się od czyszczenia następnej kuchni, więc nie można mieć jeden zestaw cen dla każdego pokoju. Również chcesz cytat wystarczająco niskie być konkurencyjna, ale wystarczająco wysoki, aby być wart twój czas. Wiedząc, jak cena mieszkalnych usługi czyszczenia będzie można zarobić wystarczająco dużo pieniędzy za twój czas i utrzymać klientów zadowolone.

Instrukcje

Ceny mieszkalnych usługi sprzątania

• Badania standardowe sprzątanie cena w Twojej okolicy, używane przez inne usługi sprzątania aby pozostać konkurencyjnym w swojej dziedzinie.

• Przejdź do miejsca zamieszkania, które można będzie czyszczenie. Uniknąć, cytując praca przez telefon nie widząc, jakie zadania są coraz do.

• Ustalenia zestaw stawki godzinowej i oszacować, jak długo myślisz, że to zajmie się dostać ten praca sporządzony. Można to ocenić przez poprzednich miejsc pracy lub nawet przez doświadczenie sprzątanie domu. Czasami klienci powie, ile czasu zajmuje im to zadanie.

• Szukać żadnych dodatków, które mogą utrudnić zadanie i dodać do tych. Jeśli klient ma wiele drobiazgi, które będą utrudniać odkurzanie, następnie należy dopłata.

• Dodać dodatkowe opłaty dla specyfiki, które wymagania klientów, które będzie trwało dłużej, aby osiągnąć. Niektórzy klienci mogą być bardzo szczególne. Na przykład niektórzy klienci nie może być żadnych śladów pozostawionych na dywan po to zostały odkurzaczem.

• Dodać dodatkowe, jeśli będziesz używał własnego czystości. Jeśli masz wydać własne pieniądze na żadnych środków czyszczących, to musi być uwzględnione w kosztach ogólnych.