adcov.com

Jak całkowicie usunąć rozstępów

Jak całkowicie usunąć rozstępów


Rozstępy występuje, gdy skóra jest gwałtownie rozciąga się do punktu, który znajduje się poza jego normalnej elastyczności. Stan ten występuje najczęściej z szybkiego przyrostu masy ciała lub straty, w czasie ciąży lub podczas okresów wzrostu związanych z okresem dojrzewania. Ciężarowców również stają się rozstępów w okresie szybkiego wzrostu mięśni. Znaki te zazwyczaj rozwijają się na górnej części ud, pośladków, brzucha, klatki piersiowej, ramion i pleców. Choć nowe rozstępy są czerwone lub purpurowe i przypominają postrzępione linie, stare rozstępy są srebrzysto-biały wygląd. Istnieje kilka metod na pozbycie się rozstępów, albo w następstwie w domu reżim nawilżający lub konsultacji dermatologa dla poszczególnych rodzajów zabiegów ambulatoryjnych.

Instrukcje

1 Nawilża trzy razy dziennie z masłem kakaowym i masłem shea. Masaż masło do bioder, ud i pośladków, aż dobrze się wchłania. Proces ten zmniejsza wygląd obecnych rozstępów i zapobiega nowe od rozwoju.

2 Pobierz zabiegi kwas glikolowy w połączeniu z retinoidami. Zabiegi kwasu glikolowego może być stosowana przez dermatologa na około $ 100 sesji (od lipca 2011). Zazwyczaj potrzebne są cztery aplikacje, aby zobaczyć wyniki. Użytkownicy domowi mogą kupić bez recepty leczenia skóry z kwasem glikolowym w niższych dawkach. Nałożyć krem ​​retinoidów na codzień - w połączeniu z glikolowego zabiegów - przez 12 tygodni, aby zobaczyć wyniki.

3 Pobierz terapii laserowej na swoich rozstępów. Laserowe leczenie kosztuje około 1000 dolarów za sesję (od lipca 2011). Minimum trzy sesje są często potrzebne w celu sprawdzenia wyników. Zabieg działa na nowych rozstępów ze skupioną wiązkę i na starych rozstępów przez rozmycie krawędzi znaków laserem w kształcie siatki.

4 Pobierz leczenia mikrodermabrazja dla starych rozstępów. Stare rozstępy, które stały się białe lub srebrzyste są trudniejsze do usunięcia niż świeże. Microdermabrasion polega na usunięciu wierzchniej warstwy skóry, stymulując rozwój nowych, bardziej elastycznej tkanki. Pojedyncza sesja z dermatologiem będzie kosztować między 75 dolarów i 200 dolarów (stan na lipiec 2011). Leczenie może wymagać kilku sesjach dla najlepszych wyników, jednak.

Wskazówki:

  • Jeśli jesteś w ciąży lub karmiące, nie należy w ogóle stosować retinoidy.
  • Opłaty dermatologiczne cytowane mogą się różnić w zależności od lokalizacji.