adcov.com

Jak być intuicyjna

Neurolodzy odkryli niedawno, że mózg ma dwa fizyczne reakcje na rozpoznawanie i korygowanie błędu. Reakcja objawia się tym uczuciem w głębi swojego umysłu, że coś jest nie tak i że dokonałeś słabe decyzję. W laika, intuicja. W celu uznania tego uczucia, jednak twoje ciało musi być zaprogramowany, aby zrozumieć konkretny temat i trzeba być w odpowiednim nastroju.

Instrukcje

Praktyka i Zanurzenie

1 Wybierz temat, sport lub hobby, które chcesz rozwijać intuicyjne odpowiedzi na. Możesz wybrać coś - Golf, zarządzania lub psychologii, na przykład

2 Ćwicz umiejętności niezbędne, by stać się lepszy w wybranym temacie. Na przykład, spędzają dużo czasu na driving range, jeśli chcesz stać się intuicyjny golfista.

3 Przeczytaj wszystko i wszystko, odpowiedni do wybranego tematu. Zanurz się w tym świecie, więc są stale otoczony nim. Nie przesadzaj i zaniedbywać pracę lub rodzinę, oczywiście, ale sprawiają, że twoim głównym hobby.

Zwiększ Zdrowia Psychicznego i Relaks

4 Ustaw ostrość i zwrócić uwagę w każdym czasie. Nie daj się rozpraszać, gdy ćwiczysz i zanurzenie się w wybranym temacie. Intuicyjny umysł musi być ostry i skupiony.

5 Bilans swój ostry i koncentruje umysł, dając mu trochę relaksu. Pozwól umysłowi wędrować i resztę biorąc czas dla siebie. Znajdź jezioro, rzeka lub inny naturalny spokojne miejsce, gdzie można medytować, modlić się lub po prostu zrelaksować się i podziwiać piękno natury.

6 gry i niech twój umysł zabawy. Angażować się w czas zabawy ze swoimi dziećmi lub rówieśników. Pozwoli to utrzymać umysł ostry i skupiony, a jednocześnie pozwala na dobrą zabawę i przyczynić się do świata wokół ciebie.

7 Poznaj inne możliwości wyrażania siebie, takie jak sztuki: malarstwo, rzeźbę lub pisanie. Spróbuj dotyczą te działania do przedmiotu, który ma stać się bardziej intuicyjne w.

8 Połącz wszystkie swoje mentalne ćwiczenia rozwoju z przedmiotu, który ma stać się intuicyjny w. Zwiększy to wszystko wokół intuicji.

Wskazówki:

  • Pozwól sobie dużo czasu na wykonywanie zawodu, zanurzyć, relaksu i medytacji. Bądź cierpliwy; intuicji nie jest opracowany przez noc.