adcov.com

Jak być gotowy na okres jako Teen dziewczyna

Dla dziewczyny, będąc nastolatkiem jest jednym z najtrudniejszych okresów (przepraszam za kalambur) o swoim życiu. Mając swój pierwszy okres jest jednym z najważniejszych wydarzeń z młodzieńczych lat. Przygotowanie do tego przełomowym wydarzeniem w życiu będzie doświadczenie wiele łatwiej żyć. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak być gotowy na okres jako nastolatek dziewczyny.

Instrukcje

1 Zebranie informacji i zapoznania się tak dokładnie, jak można z tego, co to znaczy mieć okres. Dowiedz się, dlaczego dziewczyny mają okresy, jak ciało rzeczywiście powoduje swój okres się stało i jak należy radzić sobie z czym ma okres.

2. Porozmawiaj z rodzicami lub opiekunami informacje o okres, i poprosić ich rady, jeśli nie jesteś pewien, cokolwiek. Są dojrzali dorośli z doświadczeniem życiowym i mogą pomóc.

3. Zarejestruj się na stronie tamponów i podkładki witryn. Zwykle mają one kilka pouczających wskazówek i artykuły. Większość z nich będzie również darmowe próbki i kupony dostępne. Skorzystaj z darmowych próbek do eksperymentowania z różnymi markami i rozmiarach, aż znajdziesz najbardziej odpowiedni dla Ciebie.

4 Upewnij się, że nosisz tamponu albo pad z tobą przez cały czas. Należy przechowywać go w miejscu, które jest przydatne, ale prywatnych, takich jak torby, torebki lub kieszeni. W ten sposób, będzie gotowy na czas, nawet gdy jesteś z dala od domu.

5 Sprzedam Rajstopy kominowe oraz nosić jeden cały czas, szczególnie, gdy jesteś z dala od domu. Pomoże to uniknąć "wypadek" z dzieje, jeśli okres łapie Ci nieświadomi. Nawet po latach, zachować sobie wkładki higieniczne, dopóki nie są zaznajomieni z cyklu.