adcov.com

Jak budować ciało jak na Skale

Wiele osób podziwia sylwetkę aktor i były wrestler Dwayne "The Rock" Johnson i zastanawiam się, jak osiągnąć podobny poziom fitness. Mimo, że jest to niemożliwe, aby poznać jego dokładny plan treningowy i dietę, to jest dość prosty do opracowania planu, aby uzyskać do poziomu, jak jego. Ciało skale zachwyca podziw, ze względu w niemałej części do intensywnej ostrości i poświęcenie wymaganej do jego osiągnięcia.

Instrukcje

1 Dołącz siłownię. Nawet jeśli nie wiesz nic o pracy z wiedzą, robi coś jest zawsze lepsze niż nic nie robić. Jeśli nie rozumiesz, co wywiera zrobić lub potrzebujesz pomocy, ktoś będzie zadowolony, aby pomóc. Użytkowników gimnastyczne są zazwyczaj bardzo uprzejmy i będzie wspierać Państwa decyzji w celu poprawy stanu zdrowia.

2 Pobierz osobistego trenera. Potrafi opracować plan ćwiczeń, które będą napędzać do Twojej bramki, która jest w tym przypadku, budynek masowych ilości mięśni.

3 Rework diety całkowicie. Jedz jak najwięcej, ale staraj się go stosunkowo zdrowe. Musisz nadmiar kalorii do budowy mięśni, więc nie martw się o przejadanie jeszcze.

4 Przeglądaj mięśni suplementami, takie jak białka serwatkowe, kreatyny i L-argininę. Mogą to być wielkie aktywa w budowie ogromnego ciała.

5 Bądź konsekwentny. Nie ilość suplementacji lub myślenia życzeniowego może nadrobić straconych treningów.

6 Po kilku miesiącach, należy zyskały trochę mięśni i, niestety, trochę tłuszczu. Idź na krótkiej diety redukcyjnej tłuszczu, by stać się trochę bardziej suche, a następnie powtórzyć proces od nowa. Pamiętaj, jest szokująco duża jest stała praca.

Wskazówki

  • W swojej siłowni, poproś największy facet w pokoju dla wskazówek, jak uzyskać duże. On oczywiście wie, co robi.
  • Pamiętaj, że wiele z tego, co sprawia, że ​​The Rock tak masywne i cięcia w tym samym czasie jest po prostu genetyka, i nigdy nie może być w stanie się, że duży.
  • Wiele ćwiczeń, które są potrzebne do budowy mięśni wymaga spotter. Nigdy nie rób te ćwiczenia bez jednego.