adcov.com

Jak bezpiecznie Weź środki przeczyszczające

Jak bezpiecznie Weź środki przeczyszczające


Przeczyszczające jest każda substancja, która wywołuje ruchy jelit i jest zazwyczaj w leczeniu zaparcia. Środki przeczyszczające działają przyspieszyć eliminację strawionego pokarmu w jelicie grubym i okrężnicy. Ponieważ środki przeczyszczające nie wpływają na układ trawienny między usta i jelita cienkiego, nie wpływają bezpośrednio na ciężar człowieka. Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem środków przeczyszczających podczas diety należy uwzględnić następujące wskazówki.

Instrukcje

1 Użyj środek przeczyszczający dla niewielkiej utracie wagi, gdy zaparcia. Tymczasowe wzmocnienie wagi zaparcia mogą być znaczące, gdy próbuje zrobić masę na imprezie sportowej czy pasuje do konkretnego stroju na specjalne okazje.

2 Zrób delikatny środek przeczyszczający, aby złagodzić wzdęcia, które często towarzyszy zaparcia. Utrata masy ciała może być minimalny, ale dopasowanie ubrania może być znacznie lepszy.

3 Traktuj zatrzymywanie wody w jelitach z przeczyszczających. Wiele z ubytek masy od środka przeczyszczającego wynosi od wody, tak, że są czasami stosowane w okresie menstruacji, aby pozbyć się nadmiaru wody.

4 Przerwać przeczyszczające Gdy nie są zaparcia. Mają duży potencjał uzależnienia i są często wykorzystywane przez osoby z zaburzeniami odżywiania. Silne środki przeczyszczające mogą powodować biegunkę i poważne wzdęcia, ponieważ wnętrzności są przepracowani.

5 Rozważmy poważne skutki uboczne długotrwałego stosowania środków przeczyszczających, w tym paraliżu jelit i zespół jelita drażliwego. Jeśli chcesz się uniezależnić się od środków przeczyszczających, trzeba pić dużo wody i jeść dużo błonnika.

Wskazówki:

  • Przeczytaj uważnie przeczyszczające etykiet. Środki przeczyszczające mogą zakłócać leki przeciwzakrzepowe, takie jak warfaryna (Coumadin), antybiotyki, takie jak tetracykliny i Cipro i niektórych leków na serce i kości.