adcov.com

Jak bezpieczne są Tylenol Infant Drops paracetamolem?

Jak bezpieczne są Tylenol Infant Drops paracetamolem?


Tylenol była używana od lat w leczeniu bólu i gorączki u niemowląt i dzieci. Bo nie było wycofanie niektórych produktów Tylenol pod koniec 2009 roku, a dla innych powodów, niektórzy ludzie zastanawiają się, czy Tylenol Infant Drops paracetamolem są bezpieczne.

Tylenol niemowląt paracetamolem

Krople Tylenol niemowlęta "może być stosowany do szybkiego i skutecznego złagodzenia bólu i objawów gorączki u niemowląt, według strony internetowej Tylenol.

Tylenol Recall

Pod koniec 2009 roku, twórcy Tylenol dobrowolnie przypomniał kilka swoich marek produktów, jako środek zapobiegawczy, w tym wielu kropli Tylenol dla niemowląt, które zostały wyprodukowane w okresie od kwietnia do czerwca 2008 roku, ponieważ niewykorzystana jednego składnika nieczynnego nie spełniają wszystkie normy jakościowe, zgodnie do www.tylenol.com.

Pediatra Zalecenie

Wielu pediatrów zaleca Tylenol Infant Drops niemowlętom do gorączki lub bólu, a według www.tylenol.com, zrobili tak od ponad 50 lat. Preparaty są uważane za bezpieczne dla dzieci, o ile jest przyjmowany zgodnie z wytycznymi.

Uszkodzenie wątroby

Istnieje kilka bezpieczeństwa obawy o użyciu Tylenol Dzieciątko Krople z acetaminofen. Wykonano więcej niż pięć razy w ciągu 24 godzin lub wziąć z innymi produktami acetaminofenu, Tylenol Krople dla niemowląt może przyczynić się do uszkodzenia wątroby.

Interakcje leków

Strona Tylenol ostrzega, aby zwrócić się do lekarza pediatry lub farmaceuty przed podaniem Tylenol Infant Drops do dziecka, jeśli ona jest na rozrzedzenie krwi narkotyków warfaryny.