adcov.com

Jak Adres do Znęcanie Mob

Jak Adres do Znęcanie Mob


Znęcanie się jest problemem zarówno dla dzieci jak i dorosłych. American Medical Association niedawno, że ponad 3,2 mln studentów są ofiarami mobbingu każdego roku, Instytut Badania Workplace Bullying wykazały, że 8,8 2010 procent dorosłych pracujących poczuli się obecnie zastraszany. Mob zastraszanie jest szczególnie niebezpieczna forma znęcania się, że wiąże się z grupy ludzi ganging na jednego osobnika. W tłum, często tylko kilka osób robi rzeczywisty molestowaniu i wiele osób, które są osoby postronne.

Instrukcje

1 Jeśli jesteś zastraszany przez tłum, zachować spokój. Weź głęboki oddech i spróbować ocenić sytuację, bez paniki. Może to być emocjonalnie trudne, ważne, aby przygotować się do wyraźnie, że jest.

2 Określić jedną osobę, która jest aktywnie zastraszanie was. Spójrz tej osobie w oczy i spokojnie i wyraźnie poprosić ją zostawić w spokoju. Bully nie może przestać, ale to ważny krok. Jeśli poprosisz ją zatrzymać, mówisz całą tłum, który ma się zakończyć sytuację.

3 Znajdź rozłączone widza. To jest człowiek, który patrzy, lecz nie angażować. Spójrz tej osobie w oczy i poprosić go o pomoc, aby to zatrzymać. Jeśli jesteś w niebezpieczeństwie fizycznej, poproś tę osobę, aby powiadomić autorytetu lub zadzwonić pod numer 911. odłączony widzów może bać się zatrzymać nękania. Przez bezpośrednie adresowanie tę osobę, czynicie go wziąć odpowiedzialność za swoje czyny.

4 Jeśli czujesz się fizycznie zagrożona, chronić siebie, więc można uciec. Krzyk "pomoc" głośno i kieruj się w stronę bezpiecznego miejsca.

5 Po incydencie zastraszanie, zawiadomić odpowiedni personel. Kontakt z działem zasobów ludzkich, jeśli zastraszany w pracy, zaufanego nauczyciela, jeśli zastraszany w szkole lub na policji, jeśli mobbing polega przemoc lub groźba przemocy.

Wskazówki:

  • Jeśli Ty lub ktoś z Twoich znajomych jest prześladowane, wyszukiwać ludzi, którzy nie akceptują zastraszania. Wspólnie można rozpocząć inicjatywę przeciwdziałania przemocy.
  • Nie jajko na tyrana. Znęcających może być niebezpieczne. Ważne jest, aby dostać się w bezpieczne miejsce, jeśli czujesz się fizycznie zagrożona.