adcov.com

Instrukcje usuwania woskowiny za pomocą strzykawki

Instrukcje usuwania woskowiny za pomocą strzykawki


Woskowina jest naturalne i zdrowe substancji znalezionych w uchu wewnętrznym i zewnętrznym, które chroni ucho od ciał obcych. Jeśli przyczyny woskowina buildup utraty lub zawroty głowy słysząc, można łatwo usunąć wosk w domu z strzykawki ucha i wilgotnej myjki. Należy użyć strzykawki ucha, a nie wacikiem usunąć rutynowe woskowinę, jak wymazy mogą popchnąć wosk w głąb przewodu słuchowego i prowadzić do zderzanie.

Instrukcje

1 Połącz równe części ciepłej wody i nadtlenku wodoru.

2 Napełnij strzykawkę ucha z roztworem nadtlenku wodoru i wody.

3 Podczas gdy leżysz na boku ze swoim cierpiącym ucho do góry, należy użyć strzykawki squirt rozwiązanie bezpośrednio do ucha.

4 Bądź na boku ze swoim cierpiącym ucho do góry na około 15 minut. Wody i roztworu nadtlenku wodoru powoduje bulgotanie dźwięk w uchu, ponieważ rozluźnia swój woskowinę. Po pęcherzykowanie zatrzymuje rozwiązanie zakończeniu pracy.

5 Umieść czysty ręcznik na ucho i rolki nad więc strapionych ucho teraz skierowana w dół. Rozwiązanie i pozwolić, aby spuścić nadmiar woskowina z uszu.

6 Powtórz kroki od 2 do 5, w zależności od potrzeb.

7 Za pomocą wilgotnej myjki, delikatnie oczyścić nadmiar płynu i wosk z twojego ucha zewnętrznego.

Wskazówki

  • Jeśli woskowina jest głęboko wpłynęły, nie może odpowiedzieć na nawadnianie za pomocą strzykawki. W tym przypadku należy zwrócić się do lekarza.