adcov.com

Instrukcje Omni Oczyszczanie Płynne

Omni oczyszczający płyn, przez Heaven Sent Naturals, detox jest produkt dostępny w niektórych aptekach i kilku sklepów internetowych. Będziesz także znaleźć w niektórych sklepach "głowy", sklepach, które sprzedają rury szklane i zaspokajają użytkowników marihuany. To dlatego, że klienci sklepów "czasami pić, aby spróbować przejść testów narkotykowych.

Na oczyszczenie toksyn

Niektóre sprzedawców online Zalecamy korzystanie z Omni Cleansing Ciecz w ramach "Planu Zdrowego Życia 3 Stage" (patrz Literatura 1). Program 11-dniowa ma "bezpiecznie i skutecznie usunąć toksyczne gromadzeniu i poprawy zdrowia i witalności."

W pierwszym etapie, należy wzmocnić wątrobę i jelita grubego w ciągu 7 dni, po ścisłej diety, która ustala priorytety schematu "kochający" żywności wątroby i pozwala uniknąć "czystki przeciwników." Można by także wziąć Omni 4 kapsułki 3 razy dziennie, popijając co najmniej pół masy ciała w uncjach wody każdego dnia.

Drugi etap to pojedynczy dzień ciecz szybko. Można by na przemian picia przez cały dzień 8 uncji wody i 8 uncji z-jak poncz owocowy napój, którego przepis jest zawarty w instrukcji Plan 3 Stage zdrowego życia. Na rosnące rano i przed snem, należy również wziąć dodatek oczyszczania jelita grubego. Zaleca się również dwadzieścia minut lekkich ćwiczeń.

Trzeci etap jest gdzie Omni jest w płynie do mycia twarzy. Codziennie, przez 3 dni, należy wziąć Omni produkt oczyszczający z wodą i to probiotyczny żywności w regularnej diety.

Detoksykujące skutki Omni Cleansing Ciecz nie zostały zweryfikowane przez US Food and Drug Administration. Skonsultować się z lekarzem przed przystąpieniem do czystki.

Na Próbuję przejść test narkotyków

Niektórzy członkowie forum Marijuana.com donoszą sukces testowy lek z po prostu pije dużo wody, a następnie chugging Omni rano testu. To osłabia moczu przynieść THC odlicza, a następnie uzupełnia naturalnie występujące kreatyniny, które testy narkotykowe są również szukasz (patrz Literatura 2). Rezerwuj opublikowany na Marijuana.com (patrz Literatura 3) przedstawia bardziej szczegółowy proces. Tak szybko, jak to możliwe, rozpocząć powstrzymywanie się od marihuany. Następnie, na 2 dni przed testem, podnieść poziom kreatyniny, biorąc suplementy (może Omni kapsułek) lub napojów zawierających kreatynę. W dzień testu, około 4 do 6 godzin wcześniej przyjąć 3 lub 4 tabletki aspiryny. Nie zastępują Tylenol lub Advil - musi być aspiryna. Następnie, 3 godziny przed badaniem, zaczynają pić ogromne ilości napojów sportowych. Kontynuuj, dopóki nie są w oddawaniu moczu co 20 minut i pojawia się bezbarwny mocz. W tym momencie podjąć Witamina B-2 i B-kompleks i pić kolejne 4 do 6 uncji Omni lub Twój ulubiony napój sportowy.

Delikatny przypomnienie

32-Oz. butelka Omni Cleansing cieczy może kosztować nawet 50 dolarów. Może wolisz używać metody zupełnie neutralne dla programu detox lub lek-test-mijania próbie.