adcov.com

Instrukcje Melatonina dawkowania

Melatonina jest hormonem, który jest produkowany przez szyszynkę, który znajduje się w mózgu. Melatonina jest uwalniany przez stymulację światłem tłumienia i ciemności. Według Szkoły wycisza Biologicznych w Guildford, Wielka Brytania (Zobacz zasób 1), to wydanie melatoniny sugeruje, że odgrywa ważną rolę w rytmu dobowego oraz ustanowienie regularnych wzorów spania. Poziom melatoniny są najwyższe przed snem. Syntetyczne formy melatonina są powszechnie stosowane do leczenia różnych zaburzeń snu, w tym zespół zmiany strefy czasowej, bezsenność i problemy ze snem doświadczanych przez dzieci cierpiących na zaburzenia neuro-psychiatrycznych.

Dozowania Instrukcje dla Dorosłych

Badania naukowe, opinie ekspertów, publikacje i tradycyjne stosowanie wszyscy stwierdzili, że dawka 0,5 do 50 miligramów melatoniny jest odpowiednie dla promowania snu, zgodnie z Mayo Clinic. Do leczenia zaburzeń snu, preparaty szybkiego uwalniania melatoniny są również na ogół bardziej skuteczna niż preparaty o przedłużonym uwalnianiu.

Dorosłych w wieku 18 lat i starsze mogą mieć 0,5 miligramów na godzinę przed snem w celu wywołania snu, lub leczyć przypadek jet lag. Niewidomi powinni zająć od 5 do 10 miligramów melatoniny nocnej promowanie porywające rytmu okołodobowego. Osoby w podeszłym wieku mogą mieć od 3 do 5 miligramów melatoniny do dwóch godzin przed snem, aby zwalczać bezsenność.

Instrukcja dla dzieci dozowania

Wielu lekarzy zaleca melatoniny dla dzieci z zaburzeniami neuro-psychiatrycznych, takich jak autyzm, zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi oraz upośledzenia umysłowego. Dokładna dawka dla dzieci, często zależy od indywidualnego dziecka w wieku, wagi i nasilenia zaburzenia snu. Zacznij od minimalnej dawki 0,5 mg na dobę i zwiększać dawkę o 0,5 mg, jeśli wydaje się, że bez efektu. Podawać do 10 miligramów melatoniny do wywołania snu i promować spokojny sen.

Środki ostrożności

Melatonina nie jest zatwierdzony lub regulowane przez US Food and Drug Administration, i nie istnieją żadne standardy produkcyjne w celu uregulowania produkcji wyrobów melatoniny. Porozmawiaj ze swoim lekarzem przed użyciem melatoniny lub inny rodzaj pomocy snu.
Syntetyczna melatonina jest dostępna w kilku formach i różnych marek mogą mieć różne ilości dawek. Przeczytaj wszystkie wskazówki przewidziane przez producenta.