adcov.com

Instrukcje Kit zand Szybkie Cleanse

Zand w Szybkie Cleanse Kit to program tygodniowy, który składa się z trzech produktów: włókien oczyszczanie, oset oczyścić i lotion oczyszczający. Producent twierdzi, że reżim usuwa toksyny z organizmu, odnowić energię organizmu, trawienie i spowodować jaśniejszego myślenia. Produkty są łatwe do podjęcia i nie trzeba, aby szybko w związku z tym planem oczyszczania.

Instrukcje

1. Należy zapoznać się z instrukcją produktu i etykiet ostrzegawczych przed spożywać żadnej części zestawu Zand Szybkie Cleanse.

2 Odstawić wszystkie pigułki będzie potrzeba do dawki porannej na dzień jeden; trzy kapsułki Oczyszczanie Fiber i jedna kapsułka Thistle Cleanse. Przepłukać je w dół z dużą ilością wody, pół godziny przed jedzeniem śniadania. Powtórz to wieczorem, pół godziny przed kolacją. Dodaj jedną tabletkę Oczyszczanie przeczyszczające, tuż przed pójściem do łóżka. Dzień drugi za dawkowanie będzie takie samo.

3 Przygotuj dzień trzy poranne dawkowanie: cztery kapsułki oczyszczający błonnik i jedną kapsułkę Thistle Cleanse. Weź te pigułki z dużą ilością wody. W godzinach wieczornych, mieć taką samą liczbę kapsułek, oprócz jednej karcie Oczyszczanie przeczyszczający. Powtórz te kroki dla czwartego dnia.

4 Zmierz swój dzień pięć poranną dawkę: pięć kapsułek oczyszczający błonnik i jedną kapsułkę Thistle Cleanse. Weź je ze szklanką wody. Weźmiesz te same pigułki dla schematu wieczorem, oprócz jednej karcie Oczyszczanie przeczyszczający. Powtórz ten krok w dni sześć i siedem.

5 zaprzestać korzystania z tych produktów, po siedmiu dniach.