adcov.com

Instrukcje diety owocowe Flush

Instrukcje diety owocowe Flush


Złe odżywianie, zanieczyszczenie środowiska i stres psychiczny wszystkim szczep ludzkiego ciała, zwłaszcza systemów, takich jak wątroba i jelita grubego, że filtra i eliminacji produktów odpadowych. Niektórzy ludzie praktykują sporadyczne programu detoksykacji przywrócenia optymalnego zdrowia. Detox może składać się z, ale nic spożycia wody na przestrzeni kilku dni do tygodni. Ale niektórzy, zwłaszcza przybysze w procesie detoksykacji, może zdecydować się na mniej rygorystyczne owoców spłukanie lub szybko. Zwolennicy twierdzą, że zapobiega detoksykacji, a nawet leczy chorób zwyrodnieniowych, takich jak cukrzyca, choroby serca, zapalenie stawów, i raka, a także przywrócić witalność i ogólny stan zdrowia.

Instrukcje

1 Jedz dużo owoców w ciągu dnia, zazwyczaj dwa lub trzy kawałki co dwie godziny, od przebudzenia do wieczora. Preferowane są owoce cytrusowe, takie jak pomarańcze i grejpfruty, ponieważ zawierają dużo wody, która pomaga z płukaniem. Użyj winogron, jabłek i gruszek oraz. Nectar produkujących owoce, takie jak banany, brzoskwinie i ananasy będzie Cię uczucie pełnego, więc uwzględnić je w planie. W razie potrzeby, użyć sokowirówki, aby sok ze świeżych owoców - nie stosować soki w butelkach lub puszkach.

2. Pij dużo wody. Plan na picie co najmniej jeden 8 uncji do 12 uncji szklanką wody destylowanej z każdym owoców porcji.

3 Ćwiczenia ciała przynajmniej na tyle, aby złamać pot. Pocenie się pomaga oczyścić organizm z toksyn. Ruch ciała pomoże stymulować skurcze mięśni, zwane "perystaltyka", które spychają odpady przez jelito grube.

Wskazówki:

  • Suplementy witaminowe i mineralne mogą być podejmowane podczas płukania owoców, ale nie są niezbędne.
  • Skontaktować się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety lub oczyścić.