adcov.com

Instrukcja szczotkowania zębów dla dzieci

Podstawowe zęby Twojego dziecka lub dziecka, "zęby" są równie ważne jak zębów stałych dorosłych. Twoje dziecko zacznie ząbkować gdy wystąpi jego rozwoju i wzrostu immunologiczny systemu. W tym czasie można zauważyć dzieci wprowadzi coś mogą dostać w swoje ręce do ust. Bądź pewien, że schłodzone, czyste poczatkowych i Tylenol pierścienie dzieci na ręce.

Przed Ząbkowanie

Zanim Twoje dziecko wyrasta jej pierwszy ząb, zacznij przecierając dziąsła delikatnie miękką mokrą ściereczką lub gazą, gdy jesteś jej kąpieli. Ponieważ może to być trudne do przewidzenia, gdy zęby zaczną forsować, dostać się do nawyku wycierania bakterii z jamy ustnej. Dodatkowo, będzie to dostać dziecko wykorzystywane do rutyny po usta oczyszczone, co pozwoli na przejście do zębów szczotkowanie łatwiejsze, gdy nadejdzie czas.

Ząbkowanie

Zęby dziecka powinna zacząć się pomiędzy 6 do 12 miesięcy. Kup szczoteczki z małą głową i dużą przyczepność do dłoni. Szczotka ząbki dziecka delikatnie na zewnętrznej i wewnętrznej powierzchni dwa razy dziennie. Spróbuj przesunąć swój język, jak również. Można również zdecydować się przetrzeć zęby z mokrym wacikiem. Używać do mycia zębów dziecka lub niewielką ilość pasty do zębów dla dzieci z fluorem.

Zacząć używać pasty do zębów dla dzieci, gdy dziecko jest 3. Wybierz pastę bezpieczną dla dzieci, takich jak Dziecko Orajel, aby zapewnić ostre smaki regularnie pasty nie powoduje dziecku lubię szczotkowanie zębów. Umieścić ilość wielkości grochu na szczoteczkę do zębów dziecka.

Leczenia zębów szczotkowanie jak to gra. Zachęcaj dziecko do mycia zębów przed lalką szczotkować zęby Twojego dziecka. Pozostają entuzjastycznie, a Twoje dziecko będzie jak również.

Dentysta

Amerykańska Akademia Stomatologii Dziecięcej (AAPD) zaleca wprowadzenie dziecka do dentysty między 6 a 12 miesiącem życia.

Próchnica zębów dziecka

Twoje dziecko jest podatne na próchnicę, jak tylko zęby przechodzą. O których mowa często jako dziecko butelki próchnicy, próchnica wczesnego dzieciństwa (ECC) jest agresywny choroby jamy ustnej, która wpływa na górne przednie zęby i może rozprzestrzeniać się do zębów trzonowych. Aby zapobiec ECC, wycierając usta i rozpocząć szczotkowanie dziecka zgodnie z zaleceniami. Upewnij się, że Twoje dziecko nie widział dentystę przez jej pierwsze urodziny.

Gdy dieta Twojego dziecka zawiera coś innego niż mleko matki, dziecka zęby są narażone na próchnicę. AAPD informuje, że ESK jest najbardziej rozpowszechnione wśród niższych grup społeczno-ekonomicznych. Nieleczony, może mieć wpływ na ECC mowy, żywienia i jakości życia dla swojego dziecka w życiu dorosłym. Osób dotkniętych ECC może wymagać leczenia przez operacji naprawczej z użyciem znieczulenia ogólnego, który może kosztować nawet 2000 dolarów.