adcov.com

Instrukcja instalacji dla wyciągu Mobility Scooter

Instrukcja instalacji dla wyciągu Mobility Scooter


Skutery są sposobem dla osób doświadczających trudności z poruszaniem się do podróży na krótkich dystansach z łatwością. Zbudowane z trzech kół, są napędzane elektrycznie i sterowany z przepustnicy na kierownicy. O ile są one odpowiednie dla krótkich odcinkach, na dłuższą drogę trzeba transportować je stosując większą pojazdu. Giełda udostępniła kilka wyciągów narciarskich, z których każdy pozwala użytkownikowi na dołączenie jej skuter do samochodu i trzymać go w miejscu podczas transportu.

Instrukcje

1 Ustaw windy za pojazdem instalowanego go. Wyrównaj słupek zaczepu z haka pojazdu.

2 Usuń śrubę z adaptera zaczepu i przesuń zasilacz do odbiornika zaczepu pojazdu. Dokręcić śrubę i dodać nakrętkę, aby zablokować zaczep na miejscu.

3 Podłącz przewód zasilający od wyciągu do wiązki przewodów pojazdu.

4 Unieś podnośnik do pozycji pionowej i dopasuj ją do adaptera zaczepu. Obróć windą na i zasilania windy w dół. Pozwoli to podnieść słupek zaczepu do adaptera zaczepu. Dopasuj otwory na śruby. Włożyć śruby w otwory i dokręcić je.

5 Ustaw podstawkę na krawędzi koła poprzez usunięcie śruby z boku i dostosowanie go do ziemi. Wymienić śruby po zakończeniu regulacji.

6 zasilania windy w dół, tak że spoczywa na ziemi. Napęd skuter na nim tak, że tylne koła spoczywa na kołysce koła. Aktywuj stopę dociskający tak, że rozprawia się z podnóżka na suwak. Ustawić stopę dociskający odkręcając górne i dolne nakrętki zabezpieczające i pozwalając długość gwintu zmienić. Upewnij się, skuter jest bezpieczny przed jego transporcie.