adcov.com

Ink pocztowe Stacje recyklingu

Wkłady atramentowe są produkty na bazie ropy naftowej 2,5-procentowe, które zasiadają na składowiskach ponad 1000 lat przed rozkładania, co prowadzi do każdego roku 75.000 ton śmieci. Recykling wykorzystywane pocztowe wkładów atramentowych Miernik jest korzystne nie tylko dla środowiska, ale wielu umieścić zwrot gotówki w kieszeni. Niektóre centra recyklingu zapłacić niewielką opłatę za recyklingowi, a inne nie. Przed przystąpieniem do recyklingu w celu sprawdzenia konkretnego wkładu atramentowego skontaktować się z centrum recyklingu jest recyklingowi marki.

Firmy Third Party Znaczek zarządzania

Większość dużych firm zarządzających pocztowy, takie jak Pitney Bowes lub Neopost, Inc., wdrażania polityki ochrony środowiska i zapewnić programy recyklingu zużytych wkładów atramentowych pocztowe metr. Często firmy te nie zapewniają pocztowa do zwrotu zużytych wkładów atramentowych nie jest rekompensata pieniężna pod warunkiem. Mimo, że koszty związane z recyklingu wkładów atramentowych jest pozostawione Recycler, metoda ta zapewnia bezproblemowy, przyjazne dla środowiska rozwiązanie recyklingu.

Centra recyklingu Online

Istnieje ogromna ilość centrów recyklingu internetowych, którzy recyklingu zużytych pojemników z tuszem Frankownica, takie jak poczta Green. W zależności od liczby producent maszyn pocztowy i modelu, te firmy mogą zapłacić do 5 dolarów za zwrot zużytych kaset z tuszem. Niektóre z tych firm także wysłać koperty pocztowe prepaid, oszczędzając koszty związane z kaset mailowych. Jeśli dostępne dla danego pojemnika z tuszem są opcje płatności, płatność jest zwykle wysyłane po centrum recyklingu zużytych pojemników odbiera.

Sklepach z artykułami biurowymi

Duże sklepach z artykułami biurowymi, takimi jak Staples i Office Depot oferuje rozwiązania recyklingu wkładów atramentowych. Firmy te płacą do 2 dolarów za recyklingu pojemnika z tuszem. Płatność za naboje są zazwyczaj w postaci bonów w sklepie, gdzie środki mogą być stosowane wyłącznie do zakupów w firmie. Firmy te wymagają również recyler posiadać aktywną kartę nagrody firmowe. Dla recyklerów poszukujących pieniężnej pieniężnych zwrotu, zaleca się, aby skontaktować się z firmą przed recyklingu starego pojemnika z tuszem metrowy pocztowy; nie wszystkie wkłady atramentowe kwalifikują się do zwrotu.

Znaczek Ink Produkcji

Atrament Znaczek produkuje często zawierają etykietę prepaid pocztowy wraz z nowych wkładów atramentowych. Etykiety te sprawiają recykling łatwe. Zastosowane wkłady są umieszczone w kontenerze i prepaid etykiety pocztowy jest umieszczone na zewnątrz okna podejmowania pole gotowe do wysyłki. Korzystając z tej metody recyklingu nie oferuje zwrotu nakładów pieniężnych.