adcov.com

Informacje w sprawie glukozy Meters

Według National Diabetes Information Clearinghouse (NDIC), prawie 8 procent ludzi w Stanach Zjednoczonych cierpi na jakąś formę cukrzycy, która jest albo rozpoznaną lub nierozpoznaną. Wiele z tych osób ma monitorować poziom cukru we krwi rutynowo w celu utrzymania dobrego zdrowia. Istnieje wiele typów glukometrów dostępnych na ten cel, więc o informacje na temat glukometrów może pomóc na jednostkę w podejmowaniu decyzji, o których miernik jest dla nich.

Definicja

M glukozy we krwi są urządzenia medyczne, które mierzą dużo cukru (glukozy) we krwi w krwi osobnika w dowolnym określonym czasie. Pomagają one ustalić, czy indywidualne muszą jeść mniej lub więcej, aby utrzymać stabilny poziom glukozy we krwi i są pomocne w ustaleniu, czy wstrzykiwanie insuliny może być konieczna, aby poziom glukozy we krwi na właściwym poziomie. Większość metrów są teraz wystarczająco małe, aby zmieścić się w dłoni użytkownika.

Jak one działają

Prawie wszystkie glukometrów działa poprzez małą próbkę krwi danej osoby. Zazwyczaj dokonuje się przez same osoby, która nakłuwa ich czubkach palców lub inną część ciała z lancetem i umieszczenie kropelki krwi na pasie metr wykorzystania glukozy, jeden raz lub wielokrotnego użytku dysku. Glukometr odczytuje taśmę testową lub dysk, a następnie oblicza i wyświetla ilości glukozy we krwi.

Rodzaje

Istnieje kilka typów liczników dostępnych. Są to wszystko-w-jednym metrów (lancet jest wbudowany), m łączonych (m, które również posiada mankiet ciśnieniomierza), m (stosowane monitorowania żywności w celu monitorowania stężenia glukozy przed i po posiłku), ciągłe monitory (zapewnia ciągłe odczyty kilka dni i są wykorzystywane wyłącznie w celu opracowania planu leczenia) i niedowidzących metrów (zawiera instrukcje głosowe dla osób z wadami wzroku). Najnowszy typ licznika, liczników do zegarków, są noszone na nadgarstku i nie wymagają próbki krwi. Korzystają one z elektrody do pomiaru stężenia glukozy we krwi za pomocą płynów pod skórą.

Koszt

Koszt glukometru zmienia się w zależności od rodzaju i producenta. Najtańsze metrów uruchomić około 30 dolarów, a najdroższe (ciągłe metrów) może działać jak jeden tysięcy czterysta dolarów. Wiele firm ubezpieczeniowych pokrycia kosztów metra, jeśli się go stosuje udokumentowanym stanu chorobowego związanego z glukozą we krwi, takich jak cukrzyca.

Problemy

Jednym z głównych problemów m glukozy we krwi polega na niezbędną próbkę krwi. Powtarzające Poking palców z lancet może prowadzić do bardzo silny ból w czasie. Dodatkowo, wiele metrów muszą być wielokrotnie kodowane i wymagają od użytkownika, aby umieścić pasek testowy lub paski testowe lub co kilka testów. Nowe technologie, takie jak za metr zegarek, jest wyeliminowanie tych problemów.