adcov.com

Informacje Papaver ogrodowe Herb

Papaver ogrodowe może się wydawać skomplikowane, rzadkich ziół, ale możliwe, że masz prawo to rośnie w podwórku. Lepiej znany jako Wielki Scarlet maku lub irańskiego Poppy, kwiat ten jest często używany jako źródło leku przeciwbólowego.

Identyfikacja

Papaver ogrodowe to wieloletnia roślina oznaczone dużym czerwonym kwiatem. W pełni dojrzałe roślin może wynosić od 4 do 5 feat wysoki kwitnie aż do 7 cm w poprzek z ciemnym czarnym środkiem. Papaver ogrodowe ma również podobne do liści paproci, które rosną do 18 cm długości.

Siedlisko

Papaver ogrodowe jest znany jako irańskiego Poppy, ponieważ wiele z jego dzikim środowisku znajduje się tam i inne części południowo-zachodniej Azji. Rośliny są powszechnie sprzedawane w USA i Wielkiej Brytanii jako Wielki czerwony mak lub Wielkiej Scarlet Poppy również. Najlepiej rosną w chłodniejszych regionach, gdzie lata mają niską wilgotność.

Uprawa

Rosnąć Papaver ogrodowe, trzeba powierzchnię dobrze odsączone gleby w pełnym słońcu lub półcieniu. Możesz zacząć rośliny wewnątrz w doniczkach lub na zewnątrz. Zasiać ziarno, lekko naciskając je w ziemię bez ich pokrycie. Utrzymania gleby wilgotne, ale nie nasycony. Nasiona będą kiełkować w ciągu dwóch do czterech tygodni. Po czterech do sześciu tygodni, będą gotowe do przeszczepu poza jeśli zaczął je wewnątrz pierwszego.

Zastosowania

Papaver ogrodowe Herb jest używany przede wszystkim w ogrodnictwie. Jego różne kwiaty i hardy wynika zrobić to dobry kwiat na granicach około ogrodu i do cięcia do wykorzystania w aranżacji. Zakład posiada również właściwości lecznicze, które zostały zbadane.

Właściwości ziołowe

Korzenie Papaver ogrodowe Herb zawiera substancję o nazwie thebain. Thebain mogą być stosowane do wytwarzania leku przeciwbólowego o nazwie kodeina. Uważało, że pochodzą z ziołowych źródła, kodeina jest dostępny tylko na receptę w Stanach Zjednoczonych i wielu innych krajach.

Korzyści

W przeciwieństwie do maku, Papaver ogrodowe ma kilka alkaloidy opium. Thebain zawiera zamiast nie mieć narkotyczne właściwości uzależniające. Trudno jest uzyskać morfiny z tego typu maku i lek otrzymywany z rośliny ma mały bez ryzyka uzależnienia. W związku z tym, Biuro Zarządzania i Budżetu prezydenta Richarda Nixona pod uprawy domowej proponowane w Papaver ogrodowe zastąpienia maku został próbuje wyeliminować.

Ostrzeżenie

Papaver ogrodowe Herb jest trujący, jeśli spożywane. Thebain zawiera muszą być pozyskiwane z roślin, zanim może być bezpiecznie stosowany do spożycia przez ludzi.