adcov.com

Informacje Olej z łososia

American Heart Association (AHA) zaleca spożywanie ryb dwa razy w tygodniu na jego korzyści zdrowotne. Możesz dostać wiele takich samych korzyści z podjęcia kapsułki oleju z łososia. Wystarczy pamiętać, że nie wszystkie suplementy oleju są takie same; Olej z wątroby dorsza zawiera niższe omega-3 kwasy tłuszczowe, niż olej z łososia.

Zdrowia Serca

W roku 2002, AHA zaleca się, że pacjenci z chorobami serca używać oleju z ryb. Ich raport mówi, że "ludzie, którzy jedli przynajmniej jakiś tygodnik ryb miał niższy wskaźnik śmiertelności choroby niedokrwiennej serca niż w przypadku mężczyzn, którzy jedli nic."

Omega-3 kwasy tłuszczowe

Tran z łososia jest wysoka zarówno kwas eikozapentaenowy i kwas dokozaheksaenowy dwa rodzaje kwasów tłuszczowych omega-3. Te obniżają poziom cholesterolu i poprawy wydajności komórek.

Ostrzeżenie

To dobrze, aby omówić wszystkie witaminy i suplementy zdrowia z lekarzem. Nawet środki naturalne zdrowia mogą wchodzić w interakcje z lekami.

Merkury

Raport AHA zatytułowanej "Bezpieczeństwo Omega-3 Fatty Acids" stwierdza, że ​​"dodatki są głównie rtęci," tak wiele osób decyduje się wziąć suplementów oleju z łososia zamiast jedzenia ryb uniknąć rtęć. (AHA łososia na niskim wykazie rtęci i nadal przypomina jedzenia dwa tygodnie).

Olej lniany

Olej lniany zawiera kwasy omega-3 kwasy tłuszczowe, ale również omega-6 kwasy tłuszczowe. Większość osób już wysoki poziom kwasów tłuszczowych omega-6 w diecie, to olej lniany jest dobrym uzupełnieniem zdrowia.