adcov.com

Informacje o Tylenol

Informacje o Tylenol


Tylenol jest marką dla wielu przeciwbólowe i przeziębieniu z podstawowego składnika z paracetamolem. Leki z Tylenol sprzedawane są bez recepty w wielu różnych sklepach i aptekach ogólnego przeznaczenia, i nie wymagają recepty. Według strony MedlinePlus rządowej, produkty Tylenol wymagają prawidłowego wykorzystania i pewien poziom ostrożności, mimo że środki są sprzedawane publicznie.

Niebezpieczeństwa wątroby

Podstawowym składnikiem jest Tylenol, paracetamol, może spowodować poważne, a nawet śmiertelne uszkodzenie wątroby, wg Food and Drug Administration. Dzieje się tak zwykle, gdy osoba zajmuje więcej Tylenol lub podobnego produktu, niż jest to zalecane, ale może się zdarzyć, gdy pacjent pije alkohol i / lub posiada już istniejący uszkodzenie wątroby lub choroby. Objawy poważnych problemów związanych z Tylenol wątroby są rzadkie, ale czasem nie są wykrywalne aż niewydolność wątroby jest nieuchronne.

Warunki Traktowana

Według MedlinePlus leki Tylenol może pomóc w leczeniu wielu różnych drobnych problemów zdrowotnych. Wspólne warunki, które prowadzą pacjentów do korzystania Tylenol to toothaches, bóle kręgosłupa, bóle menstruacyjne, bóle głowy, przeziębienia, problemy ze snem, flus, alergie, problemy z zatokami, zapalenie stawów, gorączka i reakcje na szczepienia.

Dzieci

Nie wszystkie produkty Tylenol są odpowiednie dla dzieci, zgodnie z MedlinePlus. FDA zaleca, aby rodzice nie podawać żadnych Tylenol środka do dzieci w wieku czterech lat. Dzieci do 12 roku życia powinny stosować specjalne wzory dla dzieci z Tylenol.

Rodzaje

McNeil-PPC, Inc. to firma, która jest właścicielem marki Tylenol, który pierwszy rozpoczął jako eliksir dla dzieci w 1955 roku, według oficjalnej strony internetowej Tylenol. W sierpniu 2009 roku, produkty Tylenol dostępne over-the-counter w Stanach Zjednoczonych i innych krajach objętych Tylenol PM do pomocy z bezsennością, Tylenol Allergy Wielu objawem regularne wytrzymałości Tylenol, ekstra wytrzymałości Tylenol szybkiego uwalniania kapsułek żelowych, liczba Tylenol zimno, grypa, kaszel i ból cieczy pomocy dla dzieci i tabletek do żucia i Tylenol dla bólu stawów.

Koszt

Jak Tylenol jest over-the-counter leków, firmy ubezpieczeniowe rzadko pokrycie kosztów zakupu takich środków. W sierpniu 2009 roku, 225 tabletek Extra-Strength Tylenol, aby zmniejszyć ból i koszty gorączka o 18 dolarów. Cztery płynu uncji Dziecka Tylenol cherry- lub winogronowym smaku płynu do ogólnego bólu i gorączki kosztuje około 7 dolarów. Pudełko z 24 kapsułek z Tylenol Nocne Zimna Relief leki kosztować około 7 dolarów.