adcov.com

Informacje na temat uzależnienia Vicodin

Vicodin jest lek na receptę, często u pacjentów, aby zapewnić ulgę w bólu. To jest narkotyk i jest bardzo wciągająca. Vicodin powoduje zarówno uzależnienia fizycznego i psychicznego uzależnienia użytkowników. W wyniku uzależnienia, wiele osób, które są zależne od Vicodin kontynuować stosowanie leku przez dłuższy okres czasu, co stwarza pewne zagrożenie dla zdrowia.

Preparat

Paracetamol jest połączony z hydrokodonem tworzenia leku Vicodin. Paracetamol zwiększa działanie przeciwbólowe właściwości hydrokodon, dzięki czemu silniej środki przeciwbólowe. Paracetamol jest łagodniejszy, nienarkotycznych lek przeciwbólowy znaleźć w popularnych leków ból głowy, takich jak Tylenol. Hydrokodon jest silny narkotyk z rodziny opiatów i nadaje właściwości uzależniające do Vicodin.

Ramy czasowe

Użytkowników Vicodin może się uzależnić w ciągu zaledwie jednego tygodnia, w zależności od osoby. Osoba, która bierze duże dawki jest bardziej prawdopodobne, aby się uzależnić szybciej. Osoby, które podejmują regularne dawki są również bardziej skłonni do wytworzenia uzależnienia Vicodin. Okazjonalny użytkownik, który trwa tylko zalecanej dawki, jest mało prawdopodobne, aby się uzależnić Vicodin.

Uzależnienie fizyczne

Osoba, która jest fizycznie uzależniony od Vicodin będzie wystąpić objawy abstynencyjne, jeżeli nie jest w stanie uzyskać dostęp do jego leczenia. Te objawy mogą obejmować bóle mięśni, gorączka i dreszcze. Nudności, wymioty i biegunka mogą wystąpić objawy odstawienia zwiększać nasilenie. W przypadku, uzależnionych osobników przestaje wykonywać Vicodin gwałtownie mogą cierpieć drgawki na skutek wycofania.

Psychologiczna Uzależnienie

Vicodin uzależnienie powoduje intensywne apetyt na leku w osoby uzależnionej. Nawet jeśli osoba uzależniona jest w stanie zakończyć program rehabilitacyjny dla narkomanów i nie jest już fizycznie uzależnionych, okresowe apetyt na Vicodin będzie nadal. Z tego powodu, wiele programów rehabilitacyjnych oferują poradnictwo ambulatoryjne i grupy wsparcia, aby pomóc uzależnionej osoby po początkowy okres zwrotu jest ponad.

Skutki uboczne

Vicodin może powodować wiele skutków ubocznych w użytkownikach długoterminowych. Ze względu na zawartość acetaminofen, długotrwałe stosowanie w Vicodin może spowodować poważne uszkodzenie wątroby. Ponadto Vicodin uzależnienie wymaga coraz większe dawki w celu osiągnięcia pożądanego skutku. Te wysokie dawki Vicodin może spowodować szybkie i nieodwracalne uszkodzenie słuchu w narkomana.