adcov.com

Informacje na temat Liquid Zeolit

Ciecz Zeolit ​​to suplement diety, który usuwa szkodliwe toksyny z organizmu, które utrudniają naturalne mechanizmy uzdrawiania i osłabienia układu odpornościowego, według LiquidZeolite.com. Do takich chorób jak rak, choroby Alzheimera, autyzm i zaburzenia neurologiczne związane są z rodzajów toksyn Ciecz Zeolit ​​eliminuje.

Zanieczyszczenia

Według dr Gabriel Cousens, płyn Zeolit ​​może detoksykacji organizmu bakterii, grzybów, wirusów, czynniki rakotwórcze, metale ciężkie i kwasów, które mogą prowadzić do choroby lub schorzenia. Zeolit ​​ciecz jest w stanie usunąć pestycydy i herbicydy.

Korzyści

Ciecz zeolit ​​że poprawa funkcji wątroby i zatrzymania wirusowej replikacji komórek. Zmniejsza to także ból związany z reumatoidalnym zapaleniem stawów, a łagodzenia objawów zapalenia wątroby typu C, do wspólnego zimno i stwardnienie rozsiane.

Funkcje

Cousens informuje, że w okresie sowieckiej katastrofy elektrowni jądrowej w 1986 roku, Zeolit ​​wykorzystano do wyeliminowania radioaktywny stront-90 i cez zanim śmiertelne toksyny może osiągnąć radzieckich systemów wodnych. Ciecz uważa się, że zeolit ​​pochłaniają wolne rodniki, a tym samym zapobiegając ich sposób szkodliwe dla organizmu.