adcov.com

Informacje na temat Balsam ATRAC-Tain

Informacje na temat Balsam ATRAC-Tain


Balsam ATRAC-Tain jest środek zmiękczający, który jest stosowany w leczeniu suchej skóry (skóra pergaminowa). Suchość skóry jest częstym problemem, zwłaszcza u dzieci poniżej 10 lat i dorosłych powyżej 60 lat, w wyniku zarówno zewnętrznych (egzogennych) i wewnętrznych (endogennych) czynników. Czynniki egzogenne obejmują warunki, takie jak klimatycznym deszczem i słońcem, zabiegów leczniczych oraz warunków środowiskowych; i czynniki endogenne obejmują predyspozycje genetyczne, zmiany hormonalne, starzenie się i choroby. Suchość skóry jest niedobór naturalnych lipidów, więc jeden z najważniejszych aspektów opieki jest do uwodnienia i regenerują barierę lipidową.

Składniki

Aktywne składniki balsamu ATRAC-Tain są mocznik i alfa-hydroksykwasy (AHA). Różne marki zawierają różne poziomy każdego produktu, ale przepisy FDA zabrania over-the-counter produktów zawierających więcej niż 10 procent AHA. Kwas alfa-hydroksy chemicznego wykonana jest z mleka i owoców cukrów. Zwiększa to elastyczność skóry i czyni go bardziej odpornym na pękanie. Mocznik jest naturalny środek nawilżający, co zwiększa zdolność wiązania wody w zewnętrznej warstwie skóry i przyciąga wodę do suchych komórek skóry. Zmiękcza keratynę, która posiada zewnętrzną warstwę lub naskórek, razem, co pozwala na pozbywanie się martwych komórek, pozostawiając skórę gładszą i bardziej miękkie.

Korzysta z ATRAC-Tain Lotion

Lotion ATRAC-Tain mogą być stosowane do leczenia różnych chorób skóry. Zapewnia ulgę łuszczenie i świąd i łagodzi drobne podrażnienia skóry, takich jak pieluszkowe. Marki o wysokim stężeniu mocznika można także stosować w celu zmiękczenia zrogowaciały lub łuszczenie się skóry, takich jak popękane obcasy. Innym zastosowaniem jest w leczeniu oparzeń skóry promieniowanie, lecz skontaktować się z personelem szpitala, który jest odpowiedni zwłaszcza marki.

Aplikacja

Lotion musi być regularnie wykorzystywane w celu wytworzenia rzeczywistego korzyści oraz butelka należy wstrząsnąć energicznie przed użyciem. Emolienty są najbardziej skuteczne z wodą, więc to najlepszy czas, aby zastosować to po prysznica lub kąpieli. Podczas korzystania z leczenia suche, spierzchnięte dłonie, balsam, konieczne może być ponownie zastosowane po każdym myte. Jeśli używasz ATRAC-Tain w regularnych odstępach czasu i pominięcia dawki, nie należy używać dodatkowego balsamu, aby spróbować zrekompensować: po prostu zastosować normalną kwotę jak najszybciej.

Rozważania

Emolienty zwykle nie ma żadnych skutków ubocznych, ale balsam ATRAC-Tain nie powinny być stosowane, jeśli cierpią z powodu niektórych alergii lub chorób skóry, lub jeśli pacjent przyjmuje inne leki, więc upewnić się, że lekarz lub farmaceuta wie o wszelkich wcześniejszych stosownych medyczne Historia. Może być również odpowiedni do stosowania w razie ciąży lub karmienia piersią. Jeśli podrażnienie lub zaczerwienienie nie występuje, przestań korzystać z balsamu i poinformować lekarza. ATRAC-Tain jest szkodliwy w przypadku połknięcia, więc jeśli połknięcia skontaktować się z lekarzem lub zadzwonić do lokalnego centrum kontroli zatruć. Należy uważać, aby uniknąć wrażliwych obszarów, takich jak oczy, wnętrze nosa i ust lub obszarów pochwy. Może wystąpić miejscowe podrażnienie czy balsam jest stosowany do niedawno ogoloną skórę lub na skaleczenia i otarcia. Przed użyciem zapoznać się z instrukcją.

Przechowywanie i utylizacja

Balsam ATRAC-Tain powinny być przechowywane w temperaturze pokojowej, z dala od wilgoci i światła słonecznego. Wszelkie resztki lub upłynął balsam należy usunąć bezpiecznie. Nie spłukiwać w toalecie lub wlać do odpływu. Albo wziąć butelkę do farmaceuty do utylizacji lub skontaktować się z lokalnym zakładem utylizacji odpadów w celu uzyskania instrukcji.