adcov.com

Informacje na odżywianie Tech barów białka Nitro

Informacje na odżywianie Tech barów białka Nitro


Bary bary Nitro Tech są budujące mięśnie białko przeznaczone do produkcji hard-core mięśni. Istnieją trzy mieszanki anaboliczny: SynthePro, Insulogen i Nitroxen, z których każde jest obciążone wysokim aminokwasów, w celu budowy mięśni.

Fakt

Nitro Tech Hardcore to preparat białka, które zostały udowodnione klinicznie przez badania naukowe, aby budować mięśnie i pomaga dodać więcej niż 8 funtów mięśni w ciągu zaledwie dwóch tygodni.

SynthePro

Pierwszy składnik najbardziej aktywne w Nitro Tech Protein Bar jest SynthePro. Jest zaprojektowany w celu zwiększenia wzrostu mięśni, z ekskluzywnym, bardzo chłonnym wzoru aminokwasów.

Insulogen

Insulogen jest przeznaczona do wydzielania insuliny, dostarczając anaboliczne sterowniki insuliny. Składnik ten również mięśnie dla liczb pierwszych składników odżywczych i zwiększa przesycenia wrażliwość na insulinę.

Nitroxen

Nitroxen, trzeci składnik najbardziej aktywne, jest sformułowany, aby turbocharge dostarczania aminokwasów do mięśni do rozwoju i wzrostu.

Ostrzeżenie

Pręty białka nitro-Tech są używane tylko jako dodatku do żywności i nie powinny być wykorzystywane w celu zmniejszenia masy ciała.