adcov.com

Informacje kryształ Uzdrowienie

Istnieje wiele różnych systemów, które obejmują przekonanie stosowanie różnych rodzajów kryształów w alternatywnych metod leczenia. Kryształy stosuje się do zwalczania różnych chorób lub objawów dodając energię dla organizmu lub cofnięcia ujemną energię powodowania objawów, w zależności od właściwości kryształów. Bardzo często te kryształy lecznicze muszą być umieszczone w określonych miejscach na korpusie w celu osiągnięcia maksymalnej złagodzenie objawów.

Energie Kryształu

Każdy typ kryształu przypuszczalnie ma swoje unikalne właściwości metafizyczne lub energii. W zależności od tego, co choroba jest lub objawy są to jaki typ kryształu użyć, aby go uzdrowić. Kryształy nie są tylko kamienie, ale może być różne rodzaje skał, w tym kwarcu, a nawet marmuru. Jednym z powszechnych zastosowań kryształu dla leczenia jest stosowanie hematytu do leczenia i zapobiegania bólu głowy. W celu ułatwienia tego, wiele osób nosi biżuterię wykonaną z kamienia, w tym pierścionki, naszyjniki i bransoletki, ponieważ uważa się, że maksymalne korzyści można uzyskać z noszenia kamień w pobliżu niektórych punktów nacisku w organizmie. Kamień krwi jest inny kryształ, który jest powszechnie stosowany. Uważa się, że dzięki umieszczeniu kamienia krwi ponad punktem nacisku, można oczyszczać krew z chorobą lub zanieczyszczeń. Istnieje wiele przewodników dostępnych w Internecie, które szczegółowo korzystanie z każdego rodzaju kryształu (patrz Literatura).

Punkty ciśnienia

Najczęstszym zastosowanie uzdrawiającą kryształu jest umieścić kryształ na punkcie ciśnienia. Punktów ciśnienia występują na całym ciele. Aby korzystać z kryształu z najbardziej skuteczności, to kryształ nad punktem ciśnienia najbliżej gdzie dolegliwość jest (patrz zdjęcie z podstawowych punktów nacisku). Pozwala energie kryształu wprowadzić swoje ciało najbliżej miejsca, gdzie są najbardziej potrzebne te energie lecznicze.

Gdzie szukać kryształów

Kryształy, które mogą być stosowane do leczenia są dostępne w wielu różnych źródeł i mają zazwyczaj stosunkowo niedrogi. Najprostszym sposobem, aby zlokalizować kryształ chcesz jest za pośrednictwem Internetu. Istnieje wiele stron, medycyny alternatywnej, jak również nowe sklepy wieku, które prowadzą dużą podaż różnych kryształów w magazynie. Niektóre z tych kryształów może być również znajduje się w lokalnym sklepie z artykułami wiek nowej biżuterii / sklepu, perełek, a nawet sklepu przyrody w centrum handlowym. Jak wielu sprzedawców mają mniejsze kryształy w dużym pojemniku, jest ważne, aby zrozumieć, co dokładnie rodzaj kamienia szukasz przed rozpoczęcia wyprawy na zakupy, jak kryształy rzadko wyraźnie oznakowane.

Noszenie Kryształ Biżuteria

Jest duża szansa, Twój ulubiony kawałek biżuteria prawdopodobnie ma właściwości lecznicze, które nie są świadomi. Kamienie są umieszczone w wykazie kryształów, które zapewniają ich właściciele energii uzdrawiania. Jeśli stosuje się kamienia typu biżuterii, może być łatwiejsze do uzyskania trwałej korzyści zdrowotne z tego kamienia, jak w stanie nosić przez dłuższy okres czasu. Kluczem do uzyskania korzyści z kryształów jest nie tylko zrozumienie, które korzysta kryształ może zaoferować, ale również na sobie lub trzyma kryształ, którego używasz do skóry. W celu uzyskania korzyści dla zdrowia z kryształów, muszą być bezpośrednio dotyka cię.

Szczególne Kryształy i co mogą Heal

Lista popularnych kamieni i ich właściwości lecznicze:

Karneol - uwalnia negatywnej energii i pomaga leczyć kamień drażliwość krwi - usuwa zanieczyszczenia z Hematyt krwi - usuwa ból i zapobiega bóle głowy Malachit - Pochłania zanieczyszczenia; skuteczny w przypadku kobiet, kiedy jest stosowany w celu zwalczania bólu spowodowanego menstruacyjne i ciąża Moonstone - Wspomaga organizm w witaminy i minerały pochłaniające Petalite - Leczy stres, lęk i depresja Wyczyść kwarc - Wzmacnia właściwości innych kamieni uzdrowienie i jest używany leczyć wszelkie warunki Rose kwarcowy - Używany do leczenia jakiegokolwiek warunku dotyczącego serca lub płuc Blue Sapphire - służy do usuwania zaburzeń wzroku i leczeniu bezsenności Turquoise - Leczy tremę i daje siłę