adcov.com

Informacje enzymu papai

Informacje enzymu papai


Papaja jest owocem odżywcza, że ​​jest pełen witamin. Papaja pełne włókna, witaminy A, C i E, jak również laminować, wapń, żelazo, ryboflawina, tiamina, niacyna i karotenu. Do dodatkowych świadczeń zdrowotnych z enzymami papai wybrać papaje, które są jeszcze trochę zielony, a nie przejrzałe.

Pochodzenie

Papaja pochodzi z tropikalnych regionów świata, w tym Meksyku i Ameryki Środkowej. Rdzennych mieszkańców tych obszarów zostały wykorzystane miazgi, liście, nasiona i części tej rośliny lateksowe lat.

Korzyści Papaja

Charles W. Fetrwo i Juan R. Avila w swojej książce "The Complete Guide do ziołowych produktów leczniczych," uwagę, że papaja jest stosowany w leczeniu kilku warunków. Papaya jest stosowany do leczenia "urazy sportowe, przepuklina dysków, zapalenie pinworm, tasiemiec, obrzęk i siniaki po zabiegu, jak również do usuwania martwej tkanki."

Dawkowanie

Owoce papai można znaleźć w wielu sklepach spożywczych. Aby czerpać korzyści z papai najlepsze, należy stosować suplement papaja. Ważne jest, aby przestrzegać szczegółowych zaleceń podanych na opakowaniu tabletek. Przed podjęciem jakichkolwiek suplementów zawsze skonsultować się z lekarzem.

Likopen

W artykule zatytułowanym "The New superowoców," Magazyn Zapobieganie wymienia papai jako żywności walki z rakiem. W tym artykule David Grott, autor "101 żywności, która może uratować życie", zauważa, że ​​papaja jest pełen likopenu. Pisze, że "Chociaż nie ma jeszcze rekomendacji za ile likopen należy spożywać w ciągu dnia, badania pokazują, że składniki odżywcze mogą chronić przed kilkoma różnymi rodzajami raka, w tym żołądka, macicy i prostaty."

"Naturalna Apteka" edytowane i opracowane przez dr Alan R. Gaby i Healthnotes Medycyna zespołu, zgadzają się z ustaleniami Grott jest. Zespół medyczny pisze, że "likopen hamuje proliferację komórek nowotworowych w badaniach probówki". Gaby stwierdza, że ​​osoby z wyższym poziomem likopenu we krwi miał znacznie większą ochronę przed rakiem w 57 z 72 badań.

Skutki uboczne

Jedzenie papaja papaja lub przyjmowania suplementów zostały powiązane z kilku skutków ubocznych, w tym bólu brzucha i dyskomfortu, paraliż, wysypka skórna, powolny puls, trudności w oddychaniu i żółtym skóry.

Zaleca się, że ludzie w ciąży lub karmiące powinny powstrzymać się od jedzenia papai. Osoby z alergią na lateks powinny również powstrzymać się od jedzenia roślin papaja lub przyjmowania suplementów papai.