adcov.com

Informacje DP Dough Żywienie

Informacje DP Dough Żywienie


Oprawa w osobliwy centrum miasta, w pobliżu listew uczelniach w Stanach Zjednoczonych, DP ciasta i jego słynnych calzone są siłą, z którą należy się liczyć - dosłownie. Choć calzone DP ciasta lub strefy, w którym odnosi się do nich, zawierają kilka zdrowych składników, w tym ananas, brokuły, bakłażan, pomidor, są również stosunkowo wysokiej zawartości tłuszczu, w szczególności bardziej mięsisty opcji w menu.

Kalorie

Istnieje około 900 kalorii w jednym DP Dough Calzone, reprezentujących 45 procent zalecanego dziennego spożycia FDA. Ilość kalorii w strefie różni się w zależności od strefy; Strefy z owoców lub warzyw, takich jak Maui Wowi, zwykle mają mniej kalorii niż stref mięsisty, jak Combat Zone.

Zawartość tłuszczu

Średnia calzone z DP Dough ma około 100 g. z tłuszczu. Calzone DP ciasta są bez tłuszczów trans, ale wielu stref, szczególnie te z dużą ilością kiełbasy i pepperoni, są bogate w tłuszcze nasycone. Najwyższe przyczyniają się do tłuszczu w calzone DP ciasta są opcje mięsa i sera.

Potas, błonnik i białko

Calzone DP ciasta może być znaczącym źródłem błonnika i białka, choć zawartość potasu jest minimalne. Przeciętny strefa w DP Dough zawiera 12 g błonnika i osiem g. białka, ale tylko cztery mg. potasu. Mięsisty strefy takie jak Cheezeburg są doskonałym źródłem białka, ale są bogate w tłuszcz, jak również. Strefy DP ciasta nie są znaczącym źródłem żelaza, witaminy lub witaminę C.

Cholesterolu, sodu, węglowodanów i cukrów

Przeciętny strefa DP Ciasto zawiera cztery mg. cholesterolu, 600 mg sodu, 120 g węglowodanów i 108 cukrów. Średnia ilość cukru w ​​jednym calzone jest większa niż ilość cukru obecnego w dwie puszki Mountain Dew.