adcov.com

Indywidualne dotacje niepełnosprawności

Indywidualne dotacje niepełnosprawności


Według Narodowego Spisu Powszechnego z 2000 roku, znajduje się ponad 50 milionów Amerykanów żyjących z niepełnosprawnością, a ponad 35 milionów z nich jest poważnie wyłączony. Jednakże, jeśli ty lub ukochanej mieszka z niepełnosprawnością istnieje wiele programów prowadzonych przez podmioty dotacji federalnych i stanowych, jak również przez osoby prywatne, które może zapewnić pomoc finansową. Programy te oferują pomoc i fundusze, aby pomóc osobom niepełnosprawnym lepiej żyć.

Federalne programy i zalety

Jednym z takich federalny program Pomoc podatkowa dla osób niepełnosprawnych, które oferują ulgi podatkowe dla osób niepełnosprawnych. Osoby niepełnosprawne mogą również kwalifikować się do świadczeń z zabezpieczenia społecznego, aby otrzymać dodatkowe wsparcie finansowe. Ponadto, istnieją programy dla inwalidów przez US Department of Veterans Affairs, które oferują korzyści i przyznają pieniądze.

Stan Finansowanie

Może Zaufanie jest przykładem dotacji finansowanych przez państwo. Jest prowadzony przez Florida ustawodawczej, a od jego powstania grupa dała się więcej niż 24.000.000 dolarów w formie dotacji dla osób fizycznych do celów związanych z zatrudnieniem. Sprawdzić u władz państwowych, aby zobaczyć, czy są dostępne podobne programy, gdzie mieszkasz.

Dotacje korporacyjne

Mitsubishi Electric Europe Fundacja została założona w 1991 roku i wydał miliony dolarów dotacji pieniężnych dla osób niepełnosprawnych, ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży. Przyczynia się również do innych krajowych programów grantowych, które wspierają możliwości dla dzieci niepełnosprawnych, w tym Amerykańskiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych i Narodowego Inclusion Project. Wiele innych korporacje mają podstawy dotacje, takich jak CVS i AT & T.