adcov.com

Implanty piersi są niebezpieczne?

Mimo, że implanty piersi zostały zatwierdzone przez Food and Drug Administration jako bezpieczna i skuteczna, istnieje wiele znanych negatywne skutki związane z zabiegiem implantacji piersi. Implanty piersi może powodować utratę czucia i bólu, a także negatywne kosmetyczne wpływa. Często prowadzą one do dalszych zabiegów o wyższym przypadek powikłań i były związane z poważniejszych problemów zdrowotnych, takich jak rak. Mogą one również wpływa na normalne funkcjonowanie piersi.

Aprobata FDA

US Food and Drug Administration, w którym stwierdza się, że jego misją jest zatwierdzenie produktów, że zapewnił są "bezpieczne i skuteczne," zatwierdził implanty piersi dla kobiet poddawanych wspomagającego lub chirurgii rekonstrukcyjnej piersi. Bezpieczeństwo zatwierdzenie to oznacza jednak, jest względny. FDA przyznaje, że istnieją pewne zagrożenia związane z implantami piersi, które z nich powinno być wykształceni o przed poddaniem tej operacji.

Jakość dotyczy życia

Implanty piersi są wyraźnie i często wiąże się ze zmianami i utratą czucia w piersi i brodawki sutkowej, bóle piersi i hartowania wokół implantu. Takie warunki mogą się wahać od łagodnego do poważnego i często prowadzi do innej operacji. Mimo, że te rzeczy nie są zagrożeniem dla zdrowia poza ich wpływ na jakość życia, co ma istotne znaczenie w kontekście jakości życia jest tylko zaletą implantów piersi.

Pęknięcia i zamienne

FDA ostrzega, że ​​"implanty piersi nie trwać wiecznie." Czasami implanty się przez wiele lat, ale stwierdzono również zerwaniem tylko lat lub nawet miesięcy. Przywrócić działanie protezy piersi, operacja wymiany może być konieczne. Operacja może być także konieczne, po wstępnej wszczepiania z powodu problemów kosmetyczne, takie jak nierównomierne wynik. Te operacje mają większe ryzyko powikłań niż pierwszego zabiegu. Usunięcie implantów, a nie zastąpienie ich też nie przywróci wygląd piersi przed zabiegiem. Mogą wystąpić zmiany kosmetyczne, takie jak fałdowanie i zmarszczek.

Poważne obawy

Kilka badań przez National Cancer Institute, "Śmiertelność wśród pacjentów mammoplastyki wspomagania" i "ryzyko raka w miejscach innych niż powiększania piersi następujących mammoplastyki" odkryli powiązania między implantami piersi i bardziej poważnych chorób, takich jak nowotwory mózgu, raka płuc i samobójstwo. Chociaż stwierdzono, że te kobiety raczej faktycznie żyją dłużej niż ludzie w ogólnej populacji, wydaje się, było to spowodowane przede wszystkim do nich mają silne zdrowie bazowych i jest w stanie sobie pozwolić na dobrą opiekę zdrowotną - jak mieli znacznie większe ryzyko te choroby niż te, które zostały poddane inne rodzaje chirurgii plastycznej.

Inne Obawy

Implanty piersi również utrudnić dla rutynowych mammografia w badaniach przesiewowych raka piersi i może zakłócać zdolność piersi "do produkcji mleka. Operacja piersi może powodować zakażenia, jak również.