adcov.com

Ile włosy rosną w tygodniu?

Ile włosy rosną w tygodniu?

Co wpływa Ile Rośnie Twoje włosy w tydzień?

Istnieje wiele czynników, które potencjalnie wpływają na ile włosów rośnie w ciągu jednego tygodnia. Najistotniejszym czynnikiem determinującym tempo, w którym twoje włosy będą rosły to genetyczna. Niektórzy ludzie po prostu mają genetyczny profil, który sprawia, że ​​włosy rosną szybciej niż inni. Dieta i odżywianie także odgrywają dużą rolę. Bez prawidłowego odżywiania, organizm nie jest w stanie utworzyć wszystkie białka niezbędne do wzrostu włosów. Więc niedobory żywieniowe mogą spowolnić wzrost włosów, zatrzymać go w ogóle, a nawet powodować wypadanie włosów. Ostatnim ważnym czynnikiem, który wpływa na szybkość wzrostu włosów jest w twoim wieku. Jak się starzejemy nasze ciała zaczynają się mniej skutecznie funkcjonować. Jednym ze sposobów, że to może objawiać się poprzez zaburzeniami tempa wzrostu włosów. Jest to szczególnie wyraźne w starszym wieku, a osoby starsze często o wiele umniejszać szybkość wzrostu włosów.

Ile przeciętny człowiek Hair Rośnie w tydzień?

Przeciętnego człowieka włosy rosną o 1/2 cala miesięcznie. Jeśli to rozbić to oznacza, że ​​przeciętny człowiek włosy rosną około 3/26 cala co tydzień, lub około 0,115 cala w tygodniu. Większość ludzi, oczywiście, różnią się tym średnio mniejszym lub większym stopniu. Zdecydowana większość ludności mają jednak włosy, które rośnie w ciągu 1/10 cala średniej tygodniowo. Innymi słowy, jest to bardzo prawdopodobne, że twoje włosy będą rosły między przybliżeniu 0,015 cala oraz 0,215 cala w ciągu następnego tygodnia.

Jak mogę obliczyć mój osobisty tempo wzrostu włosów?

Na szczęście, jest to stosunkowo łatwe do obliczenia własne przybliżoną szybkość wzrostu włosów. Po kolejnej włosów cięcia, zrywać 10 włosy od góry głowy, upewniając się, aby pamiętać, gdzie zerwane. Postaraj się, aby włosy nie łamiąc go, wyrywanie aż powrotem do korzeni. Zmierz każdy kosmyk włosów do ciągu 1/100 cala. Uśrednić 10 pomiarów, aby otrzymać swój początkowy średniej długości włosów. Następnie czekać jeden tydzień (168 godzin dla bardziej precyzyjnego pomiaru) i powtórzyć proces, upewniając się, zrywać 10 nowych włosów z tego samego obszaru głowy. Zmierz włosy jak wcześniej, a następnie uśrednić pomiary, aby uzyskać końcową średnią długość włosów. Następnie, po prostu odjąć swój końcowy średniej długości włosów zaczynając od swojej średniej długości włosów. Bez względu na ilość jesteś w lewo z jest dobrą oceną ballpark ile włosy rosną każdego tygodnia.